Dyskusje o prezentach dla znajomych, kolegów i koleżanek z pracy czy szkoły

By monaliza13
#13690 Mój brat jest na dobrej drodze by zostać kucharzem. W domu gotuje częściej niż mama i chyba nawet lepiej. Dlatego chce go zabrać do Krakowa do orientalnej restauracji Mekong. Może coś podpatrzy, spróbuje. Znając go będzie zachwycony tym pomysłem.
By sandra111
#14104 Mój brat wybiera się w Alpy w tym roku a tydzień wcześniej ma urodziny. Więc chcę mu kupić coś z tej strony http://8a.pl/on Bedzie miał od razu na wyjazd. I odciążę jego budżet.
By aguś1
#14405 Płyta We Własnej Osobie na pewno będzie świetnym upominkiem. Mój był nią zachwycony. Jeśli jednak brat nie przepada za tego typu muzyką, to warto przejrzeć inne tytuły w sklepie Preorder. Wybór jest ogromny.
By maciek233
#14411 Skoro kupujesz sama to pewnie nie będzie nic drogiego. Może jakaś książka , którą oboje przeczytają np "9 małżeńskich porad, a każda warta milion dolarów" ,widziałem ją na libra.pl, oceny ma dobre, podobno zabawna :) i cena przede wszystkim atrakcyjna
By Rekin
#14648 Mój brat niedawno przeprowadził się na swoje i jeszcze ciągle dokupuje rzeczy do domu. Więc najlepszymi prezentami są wszelkie drobiazgi. Teraz chcę mu kupić akcesoria do łazienek bo na razie ma puste pomieszczenie. No wiszą jedynie ręczniki na wieszakach.