Dyskusje o prezentach dla znajomych, kolegów i koleżanek z pracy czy szkoły
By griczka
#16460 A może podpytaj się czego potrzebuje? Moim zdaniem prezenty praktyczne na takie okazje są lepsze niż byle co. Pieniądze w kopercie też mogą być ;)

By linka
#18743 Ja dla brata zawsze wybieram coś z "jajem" ;) Wydaje mi się, że z okazji świąt super sprawdzi się koszulka z jakimś ciekawym i śmiesznym napisem, taka jak na przykład tutaj: http://koszulkowo.com/kategoria/swieta - wiele kolorów oraz wzorów, także jest w czym wybierać :)
By Wily.pl
#19127 Pieniądze to zbyt banalny pomysł i pójście na łatwiznę, więc moim zdaniem nie warto tego robić, tylko wybrać taki prezent z którego brat faktycznie bezie w 100% zadowolony. Wiesz może czym się interesuje na co dzień, jakie ma hobby?

Pozdrawiam www.Wily.pl
By kasjopea
#19178 Nie zawsze prezent musi być taki oczywisty, to może być na przykład breloczek, jakiś gadżet, drobiazg.
By mane
#19199 Zależy jaki masz budżet, ja dla swojego brata najczęściej kupuje ksiażki dlatego że jest on prawie książkowym molem, potrafi czytac cały czas najczesciej powieści w stylu Lema. Zamawiam na inbook.pl Wszystko oczywiście szybko przychodzi.
By Czadoman
#19257 a ja Ci powiem jako facet co mnie by się podobało. Ogólnie nie lubię dostawać bezsensownych rzeczy jak golarki, skarpetki,krawaty czy książki, bo zwyczajnie nie lubię sobie gracić, ubrania ubieram tylko z pewnej określonej grupy,a książek nie czytam. Lubię za to spotkania ze znajomymi, szczególnie aktywnie spędzać czas. Dla mnie idealnym prezentem byłaby choćby godzina tutaj http://extremepaintball.pl/dorosli/ , albo na czymś podobnym. Świetnie bym się bawił i wiem że byłby to mega trafiony prezent.