Dyskusje o prezentach dla kobiet
By mathiass
#11755 Wyjątkowy prezent dla smakoszy herbaty i nie tylko.
Obrazek
Prezent który urozmaica zwykłe picie herbaty i wzbogaca wygląd wnętrza.
Chińska metoda parzenia herbaty KungFuCza, to istne przedstawienie urozmaicające każde spotkanie.
Obrazek
Już w ósmym wieku w Chinach na dworze Cesarza parzenie herbaty było czymś wyjątkowym.
Nie zastanawiaj się więcej tylko odwiedź nas na naszych stronach! ^^
Obrazek
http://kungfutea.pl/
https://www.facebook.com/KungFuHerbata?ref=aymt_homepage_panel

By paniola
#27497 Jeżeli chodzi o mnie, to lubię buszować w kuchni, sama podsunełam mężowi myśl na prezent - https://decorto.pl/blog/jaki-prezent-na ... y-podarek/ będzie to blender. Zawsze brakowało mi takiego sprzętu w kuchni, a teraz nadaża się okazja, aby coś takiego kupić. Służy do rozdrabniania i miksowania przeróżnych składników, np. podczas przygotowywania naleśników, zup czy musów owocowych, znacznie przyspieszając gotowanie, także skorzysta cała rodzina.
By kawa99
#27507 Biżuteria na walentynki, to sprawdzony sposób na prezent dla niej. Sama liczę na to, że dostanę coś z biżuterii na prezent - na szczęście mój wybranek wie, co lubię - zakładam kupi mi coś z tej strony: https://srebropol.pl/na-walentynki/ . Gdyby któryś z panów się zastanawiał nad prezentem dla wybranki, to polecam
By Andrzej24
#27516 Ja swojej dziewczynie kupiłem zegarek Karen Millen :) W e-zegarek.pl są takie zegarki za nieduże pieniądze, a wyglądają znakomicie. Dla każdej kobiety można znaleźć jakiś odpowiedni, czy to dla młodej dziewczyny czy też starszej osoby.