Dyskusje o prezentach dla mamy

By Tasmanol
#19188 Anioł Nowego Życia przepiękna sygnowana figurka znanego artysty Jim Shore fantastyczny prezent zarówno dla mamy jak i nowo narodzonego dziecka.

http://www.moodgood.pl/aniol-nowego-zycia-angel-of-new-life-4014038-jim-shore-pamiatka-narodzin-chrztu-p-46.html

Obrazek
By Bejka
#20018 Z własnego doświadczenia wiem, że przydają się różne pojemniki na żywność. sama niedawno dokupiłam sobie kolejne na kuchnianawidelcu.pl To naprawdę dobre rozwiązanie, jednego dnia gotuję więcej do pojemnika i w lodówce albo nawet i w zamrażarce może spokojnie sobie poczekać. Brakuje mi czasu wyciągam i mam gotowy obiadzik na stół.
By Mr.Gadzet
#21103 W sklepie www.mr-gadzet.pl z pewnością znajdziesz coś, co sprawdzi się jako oryginalny prezent dla przyszłej mamy. Teraz do każdego zamówienia złożonego za pośrednictwem sklepu internetowego dodajemy gratis foremki do lodu Lodowe Szczęki! Zapraszamy!
By lizz
#21991 Wydaje mi się, że dobrym pomysłem będzie zakup wózka albo fotelika samochodowego, to dość drogie rzeczy, ale można w kilka osób się złożyć. Wózek to bardzo duży wydatek, jeżeli chcemy kupić model dobrej jakości, który ma długo posłużyć. Adamex ma w ofercie wózki do 2000 zł, są solidnie wykonane, posiadają duże gondole i co kluczowe miękkie amortyzatory.