Dyskusje o prezentach dla mamy
By Emis
#23809 Uważam, że prezent dla przyszłej mamy powinien być przede wszystkim praktyczny :) Ja niedawno tez urodziłam ślicznego synka i od przyjaciółki dostałam chustę Luna Dream. Powiem wam, że był to najlepszy prezent jaki mogłam dostać. Spacery z dzieckiem w chuście to coś cudownego i same musicie tego spróbować!

By ravioli09
#24093 Według mnie trzeba dac coś praktycznego, z czego będzie zadowolona:
haxe.pl/component/ssproducts/product/2719-cisnieniomierz-naramienny.html
będzie fajną opcją> wykrywa arytmię, a ma tez bardzo ważny wskaźnik
rozładowania baterii - chroni przed błędami, ogólnie bardzo fajny jest.
By sasza
#24670 Takiej kobiecie też można kupić kosmetyki w końcu każda z nas chce pięknie wygladac. Wybór kosmetyków mamy teraz bardzo duży ale chyba taki rozświetlacz wibo https://puderek.com.pl/rozswietlacze/49 ... laczy.html też moze okazać się dobrym prezentem.
By ynos89
#24822 Dla przyszłej mamy idealnym prezentem będzie oczywiście intensywne serum zapobiegające rozstępom Będę Mamą, które kupicie na stronie sklepu https://lirene.pl/produkty/pielegnacja-ciala/ Intensywne serum, dzięki zawartości formuły bogatej w składniki odżywcze, zapobiega rozstępom oraz zmniejsza widoczność tych rozstępów, które już się pojawiły. Serum szybko się wchłania i pozostawia skórę delikatną i miękką. Wyciąg z CUCURBITA PEPO chroni i regeneruje włókna kolagenu i elastyny, przywracając skórze elastyczność i odpowiednie napięcie, a tym samym zabezpieczając ją przed pojawieniem się rozstępów.
By Hela
#30276 Dla przyszłej mamy to raczej najbardziej przyda się wózek i to najlepiej dobry wózek, na przykład Baby Jogger http://www.baby-jogger.pl/wozek/city-tour-lux Z takiego prezentu każda mama byłaby zadowolona. Ma wiele konfiguracji podrózy, wielo pozycyjne siedzisko, amortyzowane zawieszenie czy chocby plecak do przechowywania wózka. Dla bezpieczeństwa dodatkowy hamulec ręczny.
By diament
#30732 Dużo wcześnej planujecie zakup całej wyprawki dla dziecka? Kiedy kupować wózek? Jest teraz sporo fajnych modeli. Można kupić np. taki https://www.bobowozki.com.pl/wozki-dzie ... 5-5803.php Ważne, żeby taki wózek był w miarę wygodny i lekki. Wtedy wygodnie się go prowadzi. Jaki kupujecie?