Dyskusje o prezentach dla kobiet

By Mardeen
#20339 No tak, czasem też dla siebie trzeba zrobić jakiś fajny prezent :D Ja to najczęściej zamawiam sobie kosmetyki, to mnie najbardziej cieszy :D Znalazłam niedawno taka fajną perfumerię: https://www.e-happiness.pl/ i tam teraz zamawiam, mają super perfumy tam :)
By kasiunia
#20478 Dla siebie prezent ? ...ale to już nie jest niespodzianka, a tak na poważnie to uwielbiam buty ,mam ich - no nie wiem ile. Dalej jednak rozglądam się za innymi. W internetowym sklepie - http://herrero.pl/ znalazłam wiele fajnych modeli.Tylko jak ja mam wybrać jedną parę ? :P
By zatroskanaja
#20534 Prezent dla siebie - fajnie brzmi. Ale ja muszę być praktyczna. Otwieram sklep, więc muszę pomyśleć o reklamie. I chyba zafunduję sobie etykiety samoprzylepne http://unilogo-drukarnia.pl/co-robimy/etykiety/ Będę je umieszczać na opakowaniach towatu. By było dowcipniej to sama zaprojektuję ich wzór. Resztą zajmie się drukarnia.
By biedroska
#20537 Na początku myślałam, że to chodzi o prezent dla siebie tzn.,że kupujemy coś same sobie :D Bo z kolei jak mam gorsze dni to to najbardziej poprawia mi humor. Ostatnio miałam straszną fazę na zegarki- zawsze chciałam mieć a nigdy nie miałam. I tak zamówiłam sobie takie cudo z Gino Rossi https://domczasu.pl/zegarki-gino-rossi/ ... -6849.html Popatrzcie na cenę a nie uwierzycie :)
By Lady_Diana
#20653 Ja dla siebie kupiła piękne kolczyki ze strony http://allani.pl/wyszukaj/kolczyki które ujęły mnie swoją nieszablonowością i niespotykanym wyglądem. Nie widziałam takich w żadnej drogerii ani innych sklepach stacjonarnych, a tutaj znalazłam coś co podoba mi się niezmiernie i jet w bardzo atrakcyjnej cenie. Czego chcieć więcej?
By DomiHej
#22209 Odkąd urodziłam synka jakoś nie było czasu dla siebie (!), więc teraz postanowiłam zrobić sobie samej prezent i wybrałam sie na porządne oczyszczanie skóry peelingiem kawitacyjnym i mikrodermabrazją w Atelier Magnitica w Krakowie. Teraz młodziej od syna wyglądam haha :lol: http://www.ateliermagnitica.pl/pielegnacja-twarzy/ Jak ktoś chce, to macie ich ofertę :)