Dyskusje o prezentach dla kobiet
By ZlotaLinia.com
#22236 Ja sobie sprawiłam prezent i polecam sklep ZlotaLinia.com - bardzo lubię biżuterię szczególnie złotą dlatego mogę śmiało polecić łatwo tutaj znaleźć coś dla siebie ;)

By martynaKsiazkowska
#22438 Odnośnie balsamów do ciała czy też emulsji do kąpieli ja jestem zwolenniczką korzystania z tego, o czym akurat piszą na http://emulsjedokapieli.pl/ . Jeszcze nigdy nie zawiodłem się na tym, co tam było polecane, ostatnio trafiłem na wpis odnośnie Oilatum Baby i kupiłam je naszej trzymiesięcznej córeczce, to był świetny pomysł ! :)
By agnieszkaaaa
#22519 Według mnie fajny pomysłem na prezent dla kobiety są jakieś akcesoria kuchenne, które ułatwią jej codzienną pracę. Ja na pewno ucieszyłabym się z blendera. Jeśli nie wiecie, jaki wybrać to polecam ten artykuł - http://supermamy.limango.pl/blender-reczny-dlaczego-musisz-go-miec/ Mnie bardzo pomógł przy zakupie.
By zatroskanaja
#22538 Dla mnie najlepszym prezentem są książki. Uwielbiam czytać. Ostatnio znalazłam taka książkę dla kobiet http://www.taniaksiazka.pl/hard-eve-jag ... 84089.html O kobiecie która wplątuje się w podejrzane interesy by tylko ratować swojego brata, który ma długi. Na ile jest w stanie się poświęcić i zaryzykować. A co z uczuciami do wierzyciela? który zaczyna zajmować w jej sercu coraz więcej miejsca. Książka ta jest też dobrym pomysłem na prezent dla kobiet lubiących czytać.
By epolka
#23052 Bardzo fajnie jest zrobić coś dla samego siebie i nie musi się to od razu wiązać z nabywaniem ubrań. :) Moja przyjaciółka bardzo lubi poświęcać swój czas na ogródek. Bardzo ją to odpręża i relaksuje, a przy okazji ma trochę ruchu i ogródek wygląda pięknie. Zastanawiam się, czy nie pomóc jej jakoś i nie kupić w formie prezentu nasion. Przeglądałam sieć i znalazłam nasiona tutaj http://cnpietrzak.pl. Nie za bardzo się na tym znam, ale chciałabym jej zrobić niespodziankę na przyszły sezon. :)