Dyskusje o prezentach dla taty

By bella
#16903 no wlasnie cos ze sprzetu elektronicznego. Na dziobacz.pl takie rzeczy taniej mozna kupic, jak sie znajdzie wiecej chetmych na ten sam model to zbijaja cene u dystrubutora
By rachelka
#17108 a co myślisz o książcę albo o płycie?:) mój tata bardzo lubi czytać i cieszy się z każdej książki, którą ode mnie dostaje na różne okazje:D ja kupuję mu prezenty na inbook.pl, zawsze trafione;)
By sandra111
#17183 U nas nic nie przejdzie co nie jest związane z domem. Mój tata ma małego bzika. Jak nie kosiarka to magnetyzer Ciekawe co jeszcze wymyśli. Zabawne to czasem jest ale i urocze że tak dba o dom.
By Rekin
#17465 Koniecznie warto kupić zegarki męskie Lotus. Piękne modele przyciągające uwagę. Na 100% będzie to prezent trafiony. Praktyczny a tez nie zrujnuje portfela.
By mane
#17703 Dla taty? My kupiliśmy tacie skuter :D http://scooter.com.pl/metropolis o taki!
a jaki jest teraz zadowolony i jak fajnie sobie śmiga po zakupy! a my sie cieszymy, że prezent wpadł w gust i się przydaje tata lubi praktyczne prezenty :D
By Mardeen
#20033 Coś do auta na przykład? -total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html Tu jest
taka fajna chemia motoryzaycjna taka profesjonalna, może zastanów się zcego
dokładnie ptzrebuje no i podejmj decyzje co kupic, ja swojemu mezowi kupuje
tu regularnie moze i twojemu tacie sie podoba?