Dyskusje o prezentach dla taty

By ivona
#16371 Też jestem zdania , że praktyczne prezenty są najbardziej wartościowe. Dlatego teraz najbardziej interesują mnie torby męskie http://sklep.solier.pl/pol_m_Torby-mesk ... e-148.html , ponieważ poprzednia tacie się zniszczyła i nosi dokumenty w zwykłej siatce. Nie ma zupełnie czasu chodzić po sklepach by sobie coś nowego kupić, dlatego go wyręczę :)
By aldonka
#16474 Praktyczne prezenty są najlepsze :) Może jakaś koszulka z ciekawym nadrukiem lub kubek, który będzie mu przypominał od kogo go otrzymał :)
By helka132
#16512 Ewa007 - fajna ta słuchawka! Faktycznie praktyczne prezenty są najfajniejsze. Mój tata też najbardziej lubi takie prezenty. W tym roku na Dzień Ojca chcę mu kupić na prezent gadżet samochodowy, tylko zastanawiam się między odkurzaczem samochodowym i powerbankiem do rozruchu auta.
By wujekSam
#16527 Ja ostatni zamówiłam na dzień matki rysunek u rysownika www.brombi.pl. Powiedziałam mu, że mama ma na imię Krystyna i jest pielęgniarką. Dostałam fantastyczny i śmieszny rysunek :) Ja i mama byłyśmy bardzo zadowolone. Teraz zamawiam rysunek na dzień ojca :)
By palmolea
#16589 Ja nie lubię prezentów praktycznych. Wolę coś bardziej oryginalnego, co będzie dopasowane do moich zainteresowań i pasji, dlatego też unikam kupowania innym praktycznych prezentów. A co sadzicie o różnych voucherach na przeżycie? Takich, które można znaleźć np. na stronie: http://www.katalogmarzen.pl?