Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By aguś1
#31382 Dobre tzn jakie? Ja jeszcze nigdy nie trafiłam na coś, co faktycznie byłoby skuteczne. Efekt jest tylko na chwilę, a potem znowu trzeba szukać jakiegoś rozwiązania. Widzę, że tutaj https://www.himalayaherbs.pl w Himalayaherbs mają wiele różnych produktów indyjskich. Czy może ktoś już stamtąd zamawiał? Jak się taki indyjskie kosmetyki sprawdzają? Na co konkretnie się zdecydować? Macie jakieś sugestie?

By johny5a
#32319 Jeżeli szukasz dobrych kosmetyków do włosów to polecam Ci ofertę tej drogerii internetowej https://cosmetin.pl/kategoria/wlosy/ Znajdziesz tu bardzo duzo kosmetyków do włosów, od szmponów po odżywki, Oferta cenowa jest bardzo korzystna a wybór bardzo szeroki, warto wejść i przestudiować artykuły.
By mamuuncik
#32341 Z takich naturalny kosmetyków to głównie stawiam na markę sylveco od https://drogerialilaroz.pl ale również czasami wybieram coś nowego, co tam blogerki polecają. Warto właśnie czytać blogi, może też oglądać vlogi po to żeby zaczerpnąć inspiracji na naturalne i zdrowe kosmetyki
By monina22
#32380 Polecam używanie takich kosmetyków i dbanie o swoje włosy. Nie farbujcie ich za często to też nie wpływa dobrze na ich zdrowie. Ja mam strasznie zniszczone ale to z mojej winy. Nawet mam teraz problem z ich wypadaniem, ale to ze względów zdrowotnych jak mysle. Czytam teraz na http://na-wypadanie-wlosow.pl recenzje preparatów na wypadanie włosów. Będę musiała coś takiego zakupić.