Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By Legion
#14809 Z okazji zbliżającej się rocznicy chcieliśmy podarować szefowej dobre wino, wiemy że od lat interesuje się sommelierstwem toteż nie chcielibyśmy popełnić zadnej wtopy. Czy przy wyborze wina lepiej byłoby gdybyśmy kierowali się szczepem, czy moze krajem produkcji? mamy zamiar wybrac coś z tego sklepu http://www.slonecznawinnica.pl/pl/c/Szc ... zczepu/232 ale jak na razie nie wiemy wiele, poza tym że szefowa uwielbia wina czerwone. Może znajdzie się tutaj ktoś, kto zna się co nieco na winach i doradzi nam coś pewnego?

By jacob
#15013 Witam, na prezent polecam jakieś dobre gruzińskie wino. każdy kto się zna na winach je doceni.

Pozdrawiam.
By GreenTea
#17828 Ja uwielbiam wino, zwłaszcza grzane. Ostatni miałam ogromną ochotę na wino, kupiłam sobie moje ulubione, przyszłam do domu i okazało się, że nigdzie nie ma korkociągu. Myślałam, że oszaleję. Ale na szczęście w internecie znalazłam kilka porad jak otworzyć wino bez otwieracza, dzięki czemu wyszłam z tej opresji obronną ręką.
By Lorissvu
#18697 Często chodzę na degustacje win i ostatnio będąc na organizowanej przez http://www.pickandtaste.pl znalazłam wiele ciekawych rodzajów nadających się na idealny prezent.
Napisz do mnie priv wiadomość to zdradzę Ci co nie co ;)
By Vrai
#28701 Przy wyborze wina należy się kierować przede wszystkim szczepem. Kraj pochodzenia też jest ważny, ale to szczep w większej mierze decyduje o tym, jaki smak ma wino.
By HoldemShop.pl
#29469 Pojęcie "dobre wino" dla każdego oznacza co innego i czasami trudno trafić w gust danej osoby. Z doświadczenia polecam wybrać raczej słodkie wino, większość osób je preferuje, może amerykański MogenDavid?

www.HoldemShop.pl