Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By boddekk
#18508 Szukacie dobrej jakości kosmetyków do hoteli, pensjonatów ? Jeśli tak to możecie się zaopatrzyć w wyśmienitym sklepie, http://sklepateraz.pl posiadają wiele produktów, kosmetyków i suplementów, genialny krem organiczny, super niskie ceny !

By czikita
#19446 A są ta może lakiery do paznokci? Konkretnie lakiery hybrydowe? Chce zacząć robić sobie taki manicure i nie wiem jakiej marki lakiery wybrać. Sporo pozytywnych opinii mają lakiery Semilac i chyba zacznę od nich.
By lambada
#19575 Teraz jest moda na kosmetyki naturalne, ale w moim przypadku w ogóle się nie sprawdziły, także pozostaję wierna dermokosmetykom. Nie są tanie takie kosmetyki, ale szukają w aptekach internetowych typu https://www.apteka-melissa.pl/kategoria/krople,773.html można liczyć na bardziej przystępne ceny. Zajdziecie tam suplementy diety, krople do oczu, witaminy, płyny do kąpieli, kremy do twarzy, produkty do ciała i wiele innych.
By m'lady
#19621 Jeżeli nie chcemy przepłacić, a z drugiej strony chcemy zaopatrzyć pensjonat, hotel itd. to warto by się rozejrzeć za producentami naturalnych kosmetyków, czy zaopatrują takie miejsca w swoje produkty i jak taka współpraca przekłada się na koszty. Bo naturalne kosmetyki nie mają silnych składów, ale przez to też nie szkodzą skórze. W 'najgorszym' razie nasza skóra nie odczuje rezultatów działania.
By AnetkaS
czikita napisał(a):A są ta może lakiery do paznokci? Konkretnie lakiery hybrydowe? Chce zacząć robić sobie taki manicure i nie wiem jakiej marki lakiery wybrać. Sporo pozytywnych opinii mają lakiery Semilac i chyba zacznę od nich.

Dobrej jakości lakiery, ale też inne produkty jak aceton do ściągania lakieru kupisz na Nailscompany.eu. Ja tam zawsze kupuję akcesoria do manicure'u hybrydowego.
By Arkadia
#31896 Cudowną sprawą jest stosowanie naturalnych kosmetyków. Zapraszam do sklepu z produktami najwyższej jakości Calluna Medica. Używam regularnie do pielęgnacji naturalnego kremu wybielającego i redukującego przebarwienia. Jestem bardzo z niego zadowolona, bo już myślałam, że te plamy na twarzy to zostaną mi na całe życie. Wystarczyło, że kupiłam jeden wyjątkowy kosmetyk i bezstresowo mogę zaglądać do lustra. Mam wyraźnie rozjaśnioną i odżywioną cerę.