Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By Wojtek
#4690 jaki jest dobry prezent na rocznicę ślubu rodziców 25. ?

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By princessconsuela
#4784 Dobry prezent, to prezent wyjątkowy, oryginalny, przemyślany. Taki z dedykacją jest idealnym prezentem rocznicowym.
Zajrzyj na stronę http://www.przedmioteria.pl, znajdziesz tam anioły witrażowe, na których można dodać dedykację i wiele innych pięknych przedmiotów.
Poza tym każdy z tych przedmiotów możesz "przerobić" tak, żeby pasował tylko do Ciebie lub osób obdarowywanych. No i zapakują tam dla Ciebie te prezent.
By hejlo
#7907 a jaki masz budzet 200 czy więcej zł ? bo jak coś koło tego to spokojnie możesz kupić nawet żelazko i to już takie dobre np boscha :) ja mam bardzo podobne tylko philipsa nawet kolor ten sam :P i sprwdza sie swietnie zobacz sobie zreszta tu http://www.electro.pl/zelazko_BOSCH_TDA ... 89966.html masz prasowanie w pionie co mi osobiscie sie mega przydaje przy firankach :D
By rachelka
#19297 Myślę, że bardzo dobrym wręcz prezentem jest wycieczka :D Wiem, że nie każdy może sobie pozwolić, ale jak na przykład rodzice obchodzą ważną rocznicę, to można właśnie taki prezent im zrobić :) My w zeszłym roku właśnie "wysłaliśmy" rodziców na wycieczke z novumtravel. Wrócili baardzo zadowoleni :)
By ekspresja
#19591 To nie jest jakaś szalona rocznica moim zdaniem, ja siostrze kupowałam na pierwsą rocznicę zestaw win na https://winezja.pl/ . Ona lubi argentyńskie to się jej spodobało. Pewnie razem z mezem wypili żeby uczcić rocznicę :) taki miły drobiazg
By biedroska
#20112 Moim zdaniem zorganizowanie przyjęcia w jakimś lokalu w ramach prezentu rocznicowego jest super pomysłem :) My swoim rodzicom wasnie taką kolacje zrobiliśmy w venge w Łodzi i wyszło świetnie :)
By rachelka
#20120 Moim zdaniem kolacja w restauracji to jest super prezent na rocznice. Jak nie znacie żadnej fajnej, to podpowiem wam że najlepsze owoce morza w warszawie serwują w Salto :D
By bella
#20480 No ja myślę, że jakbyście rodzicom wykupili wakacje w jakimś fajnym hotelu, to byłby dobry prezent :) Moi rodzice byli w zeszłe wakacje, właśnie z okazji rocznicy ślubu, w Ustce, w hotelu rand Lubicz: http://www.grandlubicz.pl/hotel-grand-lubicz. Bardzo byli zadowoleni z pobytu tam, hotel jest wysokiej klasy no i pogoda udała im się świetna :)