Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By Malcolm
#23201 Zdecydowanie mieszkanie. To wielka wygoda... My mamy wspólnotę mieszkaniową, którą zarządza https://www.nordhome.com.pl/ i dzięki temu o nic nie musimy się martwić. Mamy i obsługę prawną i finansową a też i techniczną nieruchomości. A jak coś trzeba to jest zebranie :)
By WojciechAdamczyk
#23306 Myślę, że mieszkanie to lepszy pomysł, choć oczywiście wszystko zależy od tego, jaki macie budżet. My z żoną zdecydowaliśmy się właśnie na mieszkanie, znaleźliśmy tutaj świetną ofertę
Ostatnio edytowano Pt gru 01, 2017 8:36 am przez WojciechAdamczyk, łącznie edytowano 1 raz
By potwe2
#23839 W jakie drzwi w dzisiejszych czasach warto zainwestować pieniądze, jak myślicie ? Ostatnio wpadłem na ciekawą ofertę Internorm drzwi z naświetleniem , bardzo nowoczesny design i bezpieczeństwo gwarantowane ! Polecam osobom które cenią sobie jakość i świetny wygląd!
By firena
#24158 Moim zdaniem mieszkanie jest lepsze, o nic nie musisz się martwić, masz ciepła wodę ogrzewanie i stały czynsz. Marzy mi się takie dwupokojowe na osiedlu Nowe Odolany, blisko parku Moczydło, byłby gdzie spacerować czy pobiegać a do jazdy nie są kłopotliwe bo to prawie centrum miasta
By fredek
#24556 Powiedzcie mi, może będziecie w stanie pomóc... Bo mam w domu szklane drzwi między innymi do łazienki i ostatnio zainwestowaliśmy w okucia ze strony https://www.klamki-drzwiowe.pl/oferta/k ... anych.html . Tylko teraz zastanawiamy się czy to na pewno był dobry pomysł, ktoś już robił coś takiego kiedyś może?