Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By fantom
#25741 Jestem zbyt leniwy żeby po powrocie z pracy naprawiać płot czy odśnieżać chodnik. Mam przytulne mieszkanko w Wawie i cieszę się nim. A problemy jak wyżej rozwiązuje firma http://www.per-modum.pl/ która zarządza naszym osiedlem.

By Mili
#25984 Oczywiście, że dom :) Ja na nic innego bym się nie zdecydowała. Wiem, że teraz modna jest budowa domów szkieletowych . W sumie się nie dziwię bo jest to o wiele szybsze. Jestem ciekawa czy ktoś z Was decydował się na tego typu dom i jak go ocenia :)
By hinia
#26009 Dom to duższe wydatki i koszta związane z jego utrzymaniem. Mieszkanie, to zawsze lokum w bloku a więc niestety ograniczające nas w adekwatnym do tego stopniu.
By Alka87
#26239 Ja także stawiam na dom. Nie ma nic lepszego jak wyjście na ogródek lub taras albo zorganizowanie dla rodziny oraz znajomych przyjęcia na świeżym powietrzu.
Najbardziej podobają mi się domy drewniane z firmy Mawit.
Projekty funkcjonalne a realizacje bardzo ładne
By Marika23
#26283 Rodzice chcą nam podarować dom w darowiźnie. Oczywiście chcielibyśmy uniknąć zapłaty podatku. Na http://umowadarowizny.info znaleźliśmy informacje, że zgłoszenie darowizny do urzędu skarbowego uchroni nas przed podatkiem. Czy może ktoś to potwierdzić?
By PrezentyLubie
#26369 Wybór domu czy mieszkania zależy od tego czego oczekuje się od nieruchomości. Ja wolę domy, gdzie będę mogła pielęgnować piękny ogródek, w którym kiedyś będą bawić się moje dzieci. Marzę o projekcie, który znalazłam u tego dewelopera > http://pasieki-komorniki.pl/ i mam nadzieję, że kiedyś będzie mi dane mieszkać w takim domku. Ceny są naprawdę zaskakująco atrakcyjne, dlatego myślę, że zrealizuję swoje marzenie.
By MarekOz
#26401 jestem jednak za domem, bo w mieszkaniu jest ciasno. pamiętam jak się przeprowadzałem do domu. Byłem strasznie szczęśliwy. A w przeprowadzce pomagała mi wtedy firma wiki z warszawy. Pomogli mi przewieźc wszystkie rzeczy w jednym dniu, sprawnie i szybko.
By stejsi
#26448 Ciekawe oferty mieszkań widziałam jakiś czas temu na osiedlu Leśny Kwiat, interesuje mnie nowe mieszkanie, które w razie "wu" mogłabym kiedyś sprzedać i np wybudować dom, bo działkę budowlana mam, tylko brak ochoty póki co na budowę.