Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By firena
#26649 Ja wolę mieszkanie bo z tym mniej zachodu no i mniej kosztuje niż dom, a też może być ładnie i zielono jak wybierzesz np mieszkania na osiedlu Oaza Wilanów, w pobliżu masz duży, piękny park przy pałacu w Wilanowie
By diament
#26753 Wszystko zależy od tego, co kto woli i na co powalają mu finanse. Dzisiaj można kupić sobie ładne mieszkanie na nowym osiedlu. Powstaje ich bardzo dużo. Tutaj http://domyslaskie.pl/ w Mysłowicach są fajne mieszkania. Wybudowano nowy budynek i jest ich naprawdę sporo.
By aguś1
#26916 Wszytko zależy od tego jakie mamy możliwości finansowe i oczekiwania. Moim zdaniem na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://oliwski-park.pl . Mieszkania Oliwa , to naprawdę świetna inwestycja. Warto się jej przyjrzeć. Okolica jest naprawdę ciekawa. Poza tym można je z powodzeniem w razie potrzeby wynająć.
By grajek
#26970 Finanse moim zdaniem to nie jedyna kwestia. Znaczenie też ma na ile potrzebujemy swobody w życiu domowym. Ile potrzebujemy przestrzeni. No i czy będziemy mieli wogóle czas na zajmowanie się domem. To jest jednak czasochłonne.
Jak dla mnie w projektach domów to jest ogromny wybór zobacz - https://www.dominanta.pl i jednocześnie potencjał.
Ostatnio edytowano Wt kwi 03, 2018 11:48 am przez grajek, łącznie edytowano 1 raz
By aleksandra12
#27565 Mnie w niedalekiej przyszłości czeka zmiana mieszkania i powiem wam szczerze, że myślałam o skorzystaniu z oferty biura nieruchomości. Mogę liczyć na najlepsze oferty, fachowe doradztwo a przede wszystkim - oszczędność czasu. Pochodzę z okolic województwa podkarpackiego, liderem tutaj są Nieruchomości123.
By Alma
#27615 Zależy jakimi środkami dysponujesz, bo budowa domu to jednak spore koszty. Do tego dochodzi utrzymanie go itp :)
My właśnie z tego powodu przeprowadziliśmy rodziców z domku do bloku - jednak lata już nie te by skakać koło domu a w mieszkaniu wszystkim zajmują się wspólnoty :) no i też liczymy na to, że gdyby tfu tfu coś się złego działo to sąsiedzi zareagują. Wybraliśmy jednak dość spokojną lokalizację i blisko zieleni żeby nie czuli się pokrzywdzeni i kupiliśmy im nowe mieszkanie na Bemowie
By Los7
#27694 A dla mnie lepszym rozwiązaniem z kolei jest dom. Jestem bowiem zdania, że wówczas jesteśmy naprawdę na "swoim", żaden sąsiad nie może nam zakłócać odpoczynku ani nie niepokoił nas w niestosownych porach. Sama miałam, jeszcze jak mieszkaliśmy w bloku, takiego natrętnego sąsiada. Niestety, nam się nie za bardzo układało, w końcu postanowiliśmy przenieść się do domu i jest o wiele lepiej. Trzeba tylko od czasu do czasu odnowić ogrodzenie czy podjazd - http://nobiles.pl/produkty/metal/nobiles-nobikolor-pur/. Ale z perspektywy czasu widzę, iż to była słuszna decyzja.