Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By Mili
#17525 Według mnie lepiej jest mieć dom wtedy masz większą powierzchnię i ogród. Nie trzeba zaraz budować zamku jednak mały domek jednorodzinny to mega wygoda. Myślę, że warto kupić sobie działeczkę poszukać odpowiedniego projeku w takim miejscu jak to http://pracownia-projekty.dom.pl/projek ... skowe.html i zacząć się budować. Wiele młodych par teraz decyduje się na domy i wcale się nie dziwię temu :)
By elena
#17541 jak byłam jeszcze młoda i nie znałam życia na tyle, ile znam teraz, to wolałam mieszkanie. Szczególnie, że przez całe zycie mieszkałam z rodzicami w domu jednorodzinnym. Ale teraz, mieszkając w czwartym mieszkaniu w przeciągu czterech lat - zdecydowanie zaczęłam doceniać to, że mieszkałam w domu. I gdybym miała w przyszłości wybierać, to też wolałabym postawić dom niż kupować mieszkanie.
By monaliza13
#17550 Oczywiście ze dom, więcej swobody, brak uciążliwych sąsiadów itp. le mając dom warto pamiętać o rozwiązaniach którre raz są nowoczesne, dwa ułatwiają nam życie. Zobaczcie tu http://visterma.pl/urzadzenia/urzadzeni ... kotlowego/ dzięki temu urządzeniu następuje czyszczenie instalacji wodnej. Pomaga w usunięciu kamienia kotłowego. Dzięki temu zmiękcza wodę i poprawia jej pH. Zabezpiecza przed rozwojem kolonii bakterii Legionella, które są niebezpieczne dla naszego zdrowia.
By patrylucz72
#17558 Ja bym postawił zdecydowanie na dom bo daje nam możliwość zaadoptowania wokół niewielkiego ogródka, w którym będziemy mogli sobie zrobić miejsce na grilla, jakieś oczko wodne. Sam takie zrobiłem u siebie, zakupiłem geomembrany pehd w firmie abrysfolie.pl i dzięki temu mam już dożywotnio wytrzymały zbiornik wodny na ogrodzie przed domem. Mieszkanie nie daje takich możliwości więc byłbym za opcją kupna lub budowy domu z ogrodem.
By Rekin
#17925 Najlepiej dom ale każdy ma to na co go stać. Nie popadajmy w paranoje. Bo każdy ma to trzeba. U mnie teraz remont i wymiana ciepłomierzy na te z http://visterma.pl/ Nasze były jakieś przedwojenne:)