Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By forman
#25770 Jak facet jest wysportowany i lubi aktywność fizyczną to ja bym mu kupił taki zegarek https://www.e-watches.pl/marki/zegarki-suunto-akcesoria , ma ma masę przeróżnych funkcji, między innymi treningowe właśnie ale też monitorowanie snu i aktywności, monitorowanie tętna itp.

By lalalala12
#25928 Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, że wszyscy faceci o siebie dbają. Dlatego najlepsza opcja to będzie po prostu żebyś sobie popatrzyła jak fajne mają Orbitreki Kettler w Sk-Sport. Bo taki orbitrek zawsze jest dobrym pomysłem na prezent, szczególnie wtedy kiedy facet o siebie dba :)
By AnnaBarska
#26160 Ja jestem zwolenniczką praktycznych prezentów. Ostatnio mój chłopak robił remont łazienki i w ramach prezentu dołożyłam się nieco do wydatków. Teraz gdy łazienka jest już gotowe to zastanawiam się, czy by mu nie kupić dodatkowego drobnego prezentu, którym mogłyby być jakieś modne akcesoria łazienkowe. Myślą na przykład o tym, by wymienić zwykłą rączkę prysznicową na taką nowoczesną deszczownię: https://www.grupa-armatura.com/pl-PL/produkt/w-kategorii/deszczownie/cassini-deszczownia-z-bateria-natryskowa/451/2106. Myślicie, że będzie to dobry pomysł na prezent? :)
By jarroslaw74
#26278 Podaruj bliskiej osobie wyjątkowy prezent. Profesjonalna sesja fotograficzna dla kochanej osoby z pewnością mile ją zaskoczy. To wspaniałe spędzenie czasu i świetna zabawa. Zaufaj nam a my zadbamy o to aby fotografowana osoba poczuła się swobodnie, pozwól nam wydobyć jej naturalne piękno. Prezent ten będzie cieszyć przez długie lata i przywoływać uśmiech na twarzy.

http://multiarte.com.pl/Sesja%20na%20prezent.html
By MarekOz
#26386 To może cos do komputera, jakiś dobry program, albo grę? Jak tylko interesuje sie grafiką komputerową, to super prezentem byłby photoshop. A możesz go kupić w sklepie klucz system.