Dyskusje o prezentach dla kobiet

By monaliza13
#15233 No właśnie biżuteria, bo która z nas jej nie lubi. Zobacz tą stronę http://prezenty-zakupy.pl/wisiory-bizuteria-murano-glass-prezent-pelna-oferta Jest bardzo duży wybór. Bez kłopotu znajdzie się coś dla dziewczyny. Ja gustuję bransoletki i dlatego taki prezent by mnie ucieszył.
By Joe
#15238 Wiadomo że liczy się przede wszystkim gest. Teraz z dziewczyną jadę w góry i coś skarżyła mi się że nie ma żadnej fajnej piżamy to pomyślałem że kupię jej właśnie jedną z tych https://www.esotiq.com/c/pizamy Uważacie że to dobry prezent ? Czekam na Wasze opinie :) Ferie zimowe się zaczeły i wyjazd w góry już w piątek :)
By calora
#16121 Powiem Wam,ze prezent wcale nie musi być taki drogi. Dziewczyny doceniają sam fakt,ze się postaraliście i postanowiliście kupić jakiś prezent. Nie musi być to koniecznie coś bardzo drogiego. Sama na przykład wolę dostawać od kwiatów czekoladkiJestem totalnym lasuchem :)
Pochwalę się Wam co dostałam wczoraj od mojego męza bez okazji ( praliny wedlowskie desery)
Obrazek

Moje ulubione ! Zawsze pamięta co mi smkuje :)
By karmelka
#16182 A może okulary słoneczne? Akurat zbliża się lato, więc na pewno by się przydały :) Tu mają teraz fajne promocje http://www.okularowy.pl/14-okulary-sloneczne . Tylko lepiej wiedzieć, czy dziewczyna ma twarz okrągłą czy kwadratową, żeby dobrze dobrać kształt. A najlepiej to po prostu pokazać jej stronę, żeby sama wybrała ;)