Dyskusje o prezentach dla kobiet

By struskafffka
#17611 Ja tam nie lubię pierdół - sorry. Najbardziej doceniam faceta jak zapamięta spodnie, albo torebkę, która mi się spodobała w galerii :) ale generalnie uważam, że torebka to zawsze dobry prezent np. taka klasyczna https://lamoda.pl/katalog/tag-torebki-wieczorowe
By Bejka
#17644 Moim zdaniem torebka to bardzo dobry prezent, bo która z nas by takiego prezentu nie chciała. Wczoraj oglądałam kolekcję marki emanzana.pl, ależ mają genialne i całkiem niedrogie, akurat trwa jeszcze promocja, więc są jeszcze taniej i warto nawet dla siebie kupić.
By hejlo
#17699 ja uwielbiam dostawać kosmetyki :) mogą to być lotiony tj tu http://www.jpcosmetics.pl/kategoria-produktu/cialo/ albo np jakieś kosmetyki kolorowe. Na pewno nie lubię perfum bo to musze sama sobie dobrać, nie lubię jak potem leżą takie nieużywane i nie mam z nimi co zrobić :)
By Waldii87
#20482 Jeżeli drobny prezent to może fajna torba na zakupy? Taką możecie kupić w sklepie SAMIDARE http://samidare.pl/smo_m_TOREBKI_Torebki-shopperki-2511.html Ceny nie są wysokie i wydaje mi się, że są na każdą kieszeń. Torebki fajne, kolorowe. Ja swoje narzeczonej kupiłem ;)
By dziewczyna0592
#20517 Myślę, że takim prezentem może być fajna, tania książka :) która ucieszy :) i zawsze można wpisać w nią dedykację albo jakiś wierszyk :D ja najczęściej dla siebie czy znajomych kupuję książki na http://bonito.pl/l-1127-0-psychologia-motywacja księgarnia podoba mi się bardzo, zawsze znajdę taką książkę jaką chcą, moją wiele możliwości opłacenia zamówienia, ja zawsze wolę płacić przy odbiorze i nie ma z tym problemu :) a książki mam już po 2-3 dniach, to naprawdę szybko i cenowo Wam powiem, że są bardzo konkurencyjni bo książki mają naprawdę tanie i szeroki wybór :)