Dyskusje o prezentach dla mężczyzn

By zatroskanaja
#22823 Mój chłopak uwielbia rajdy rowerowe. Głowiłam się więc co mu kupić na prezent i dotarłam do poradnika http://portal.bikeworld.pl/artykul/pora ... a_na_rower Tu znalazłam wszystkie potrzebne wiadomości na temat koszulek. Już teraz wiem na co powinnam zwrócić uwagę przy kupnie. Mam nadzieję ze to dobry pomysł na prezent.
By stejsi
#24188 Główny wątek jest założony dawno temu, na pewno już są razem :D Ale że niebawem święta to pytanie o prezent dla chlopa czy to obecnego, czy przyszłego zawsze aktualny. Ja tam zawsze stawiam na klasykę no i funkcjonalność, u nas się zawsze ona sprawdza ;) Zobacz sobie tutaj https://strefagolenia.pl/ mają fajne cenki na kosmetyki męskie, golarki i inne cuda. Jeśli facet nie jest fanem brody to porządna golarka zawsze mu się przyda, a lepiej zainwestować w jakąś porządną
zwłaszcza jak jest okazja. Potem można dokupować wkłady i posłuży lata :D
By milatosia
#24209 Hmm.. jak nie jesteście razem to sprawa trochę się kompikuje! Najlepiej byłoby kupić jakiś drobny upominek. Przyznam, że nie jestem dobrym przykładem bo pierwszy przent kupiłam mojemu chłopakowi na rocznicę! Natomiast mogę podsunąć Ci pomysł na rocznicę jak już się wszystko ułoży. Teraz może postaw na jakąś ulubioną książkę albo perfumę? Bardzo denerwuje mnie to, że wszyscy tak generalizują. Jeśli myślimy o kimś poważnie to chcemy mu dać poważne prezenty. Kupiłam mojemu ukochanemu telefon! i przyznam, że był zachwycony. Wszyscy ogólnie stwierdzili, że takie drogie prezenty nie są dobre bo potem osoba czuje się zobowiązana- i dobrze! :D A tak na poważnie, to miałam szczęście,bo akurat rzuciła mi się w oczy świetna oferta telefonu z abonamentem w Play, a wiedziałam, że chce nową podpisac. Natomiast jeśli dasz mu taki prezent, to na pewno by nie zapomniał :)