Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By juliettx
pixolix napisał(a):Może jakiś fajny, niedrogi gadżet? Np słuchawki czy coś? W Teletorium jest mnóstwo takich rzeczy.

Zgadzam się, to akurat fajny sklep. A gadżety są całkiem niezłe.

By mariette
juliettx napisał(a):
pixolix napisał(a):Może jakiś fajny, niedrogi gadżet? Np słuchawki czy coś? W Teletorium jest mnóstwo takich rzeczy.

Zgadzam się, to akurat fajny sklep. A gadżety są całkiem niezłe.

Ja bym proponowała chociażby słuchawki albo powerbanka, to całkiem przydatne rzeczy.
By Nikolll
#30353 A może na e-zegarek jakiś zegarek dla faceta wybierzesz. Nie będzie to może drobny prezent, ale na pewno się ucieszy. Zresztą każdy facet marzy o zegarku więc prezent jak najbardziej trafiony.
By Menua_pl
#30686 Dla chłopaka fajnym pomysłem ogólnie jest kupno może jakiegoś sprzętu do samoobrony? Warto w to inwestować, bo to zawsze jakaś inwestycja w siebie. A taki prezent na pewno będzie praktyczny i wartościowy.
By klerry
#30752 Wszyscy mężczyźni czy tam chłopacy jak zwał tak zwał kochają zegarki i ja od siebie polecam sklep https://e-zegarek.pl/ sam stąd mam kilka zegarków i śmiało mogę przyznać, że cena idzie w parze z jakością. Bardzo dobre technicznie i fajne wizualnie zegarki mają w swojej ofercie polecam sprawdzić ;-)
By tnezerp97
#30799 Jeżeli to ma być coś drobnego, to myślę, że nawet Ty sama będziesz w stanie zrobić coś dla niego w domu. Z takiego prezentu najbardziej się ucieszy i będzie strasznie zadowolony. Zastanów się co potrafisz najlepiej i co najbardziej się mu spodoba i po prostu to zrób! ;)