Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By aleksandra12
#25793 Gdyby ktoś z was był zainteresowany bardzo dobrą, jak nie najlepszą drukarnią to polecam druk wrocław . Wielokrotnie korzystałam z ich usług, i zawsze byłam zadowolona. Każde zlecenie realizowane w terminie, a ponadto bardzo atrakcyjny cennik.

By FranczeskaWil
#26359 Niekoniecznie musicie wybierając drukarnie do siebie, a tym bardziej do swojej firmy kierować się lokalizacją. Dobrą opcją jest wybranie sobie drukarni internetowej i tam po prostu zlecania druku. Szczególnie w firmie gdzie macie tu jakąś ulotkę, tu plakat, tu znowu coś innego. Takie rzeczy możecie równie dobrze zlecić drukarni Extrema http://www.extrema.com.pl/9,druk-cyfrow ... etowy.html również można u nich zamówić sporo gadżetów reklamowych dla firm
By aguś1
#32480 Tutaj http://temat.com.pl/oferta/sztancowanie/ jest drukarnia, która ma naprawdę kompleksowy zakres usług. Przed wszystkim zajmuje się wydrukiem, ale również sztancowaniem. Dzięki temu konkretne materiały mogą mieć otwory w dowolnym miejscu oraz można nadać pożądane kształty folderom, katalogom czy wizytówkom.
By ZusiaLis
#32960 Jak zauważyła celnie FranczeskaWil, w dobie internetu nie musimy się kierować specjalnie lokalizacją. Ale jak można znaleźć dobrą drukarnię na miejscu, to po co kombinować. Jak ma być Wrocław, to proszę bardzo :) Cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau CDE - http://artibaucde.pl/pl/. Z lekkim rozrzutem :) bo firma ma wrocławski adres rejestrowy, ale sama drukarnia jest w Ślęzy. Ale to tylko dziesięć kilometrów, a zamówienia składamy przeważnie i tak przez internet :)
By adik356
#33447 Masz rację. Teraz takie usługi z powodzeniem świadczone są online. Wiem, że np. drukarnia Diamond Druk ma spore doświadczenie w temacie i szeroki asortyment jeśli chodzi o rodzaje wydruków. Ceny - konkurencyjne. Wszystko załatwiasz online i nie płacisz za dostawę. Popatrz tutaj https://www.diamond-druk.pl.