Dyskusje o prezentach dla dzieci
By mika96
#29086 Dla wszystkich poszukujących inspiracji prezentowych z okazji dnia dziecka mogę zaproponować sklep http://rsmax.eu :)
Znajdziecie tam samochody oraz motorki na akumulator, konie na biegunach, pojazdy zdalnie sterowane oraz wiele innych rzeczy, które rozwijają nie tylko dziecięcą wyobraźnię, ale także sprawiają dużo zabawy.
Wszystkie zabawki są świetnej jakości, sprawdziłam sama :D

By Klara1988
#29096 Trefiony prezent dla dziecka to wyzwanie! Ja w zeszłym roku kupiłam super pufy w kształcie piłek. Dzieciaki ucieszyły się i korzystają z nich CODZIENNIE! Oglądają na nich bajki, czytają komiksy, bawią się autkami. Super uniwersalne siedziska! http://pufy.pl/pufy-pilki/143-pilka-noz ... mocja.html
By onamiki
#29104 To ja polecam sklep al.to bo mają bardzo bogaty asortyment zabawek a do tego w naprawdę niskich cenach. Dodatkowo, bardzo często mają świetne promocje. Na przykład teraz jest promocja na zabawki od firmy Hasbro o tutaj https://inspiracje.al.to/wyprzedaz-hasbro :mrgreen: Można znaleźć tam np Furreal Friends Tygrysek Tyle za 299 zł, My Little Pony Equestria Girls Minis Kino za 55 zł czy NERF Nitro Wyrzutnia MotoFury Rapid Rally za 115 zł :D Promocja trwa do 31.03.2018 r. lub do wyczerpania zapasów promocyjnych. Jeden Klient może kupić wiele różnych produktów, lecz maksymalnie po dwie sztuki każdego z nich. Polecam zaglądnąć :)
By sasza
#29563 Jeżeli nie macie pomysłu na prezent dla swojego dziecka to koniecznie zajrzyjcie na stronę https://4toys.pl/. Znajdziecie tam mnóstwo pomysłów i inspiracji. Może klocki Lego? Wybór jest ogromny. Wydaje mi się, że każde dziecko najbardziej cieszy się z zabawek :)
By onamiki
#29977 Ostatnim moim świetnym odkryciem jeśli chodzi o prezent dla dziecka jest Miś Horacy, dokładnie ten https://www.al.to/p/216190-maskotka-madej-interaktywny-mis-horacy-z-tabletem.html :) Miś ma 30 cm wysokości, mięciutkie i milutkie futerko oraz sympatyczny pyszczek. Horacy mówi w języku polskim bardzo miłym i wyraźnym głosem, poruszający przy tym realistycznie ustami. Dzięki dołączonemu tabletowi miś towarzyszy dziecku podczas zabawy i nauki. Tablet umożliwia naukę literek, cyferek oraz słów. Polecam z całego serca :)
By aleksandra12
#29998 Nie sądzicie, że najlepiej będzie zapytać dziecko wprost, co by chciało dostać na dzień dziecka? Uważam, że to najrozsądniejsze wyjście z sytuacji, tym bardziej że dzieci są bardzo wybredne. Ja na przykład wiem, żeby kupić kostkę rubika. Znalazłam już nawet sklep https://www.kostkirubika.pl/ , gdzie jest spory wybór.
By Hela
#30049 Dla malucha rozpoczynającego swoją naukę chodzenia proponuję interaktywny chodzik Zebra http://www.taniaksiazka.pl/interaktywny-chodzik-zebra-p-735054.html z firmy Fisher-Price. Z pewnościa dziecko nie będzie się na nim nudziło. Ma do przeglądania książeczki, poznaje nowych przyjaciół, literki, cyferki, piosenki. Zabawa może odbywać się na stojąco lub siedząco. A do tego bezcenny spokój rodziców ;)