Dyskusje o prezentach na dzień kobiet 8 marca
By BigMo
#562 Ja mogę śmiało stwierdzić że moja kobieta ma dzień kobiet codziennie, a prezenty robię jej bez okazji przynajmniej kilka razy w roku i wcale nie musi być to coś nie wiem jakiego, żeby się cieszyła wystarczy drobiazg i element zaskoczenia.

By Tormalilo
#12674 Codziennie miły gest, a co miesiąc jakiś prezencik :) fajna sprawa. Na electro.pl notorycznie zaglądam, bo już tyle rzeczy tam na zbierałam do kupienia, że tylko czekać na kasę :)
By sandra111
#14371 Chciałabym mieć dzień kobiet co dzień i co dzień dostawać prezenty. Na przykład teraz marzę o tym SCHOLL VELVET SMOOTH NAIL CARE opinie Czytałam o tym pilniku same dobre rzeczy. Manicure dużo szybciej bym wykonała. Ma dwie prędkości i trzy wymienne końcówki. Do tego jest też odżywka do paznokci z tej serii. Nie pogardziłabym takim prezentem.
By Patrycja37
#23561 Jako kobieta jestem na "tak"
Zawsze możecie też od czasu do czasu dorzucić kilka fajnych i przydatnych kobietom drobiazgów.Mogą to być fajne kosmetyki,akcesoria do makijażu czy lakiery do paznokci.Nie jest to zbyt wiele a radości kobiecie sprawi co nie miara.Tego typu produkty z łatwością zakupicie na http://goldenrose.pl/