Dyskusje o prezentach dla mamy
By rachelka
#21133 Znowu temat robi się świeży. Ja w tym roku planuję kupić mamie zegarek bo ona od zawsze chodziła w zegarku ale niestety jej obecny jest już stary i bardzo poniszczony. Myślałam nad czymś lepszym w stylu https://domczasu.pl/zegarki-casio-na-br ... 1g-7a.html Casio za taką cenę moim zdaniem bardzo się opłaca.

By dziewczyna0592
#21276 Dzień matki jest dla mnie bardzo wyjątkowym dniem :) z tego względu że bardzo kocham swoją mamę i chcę wszystkiego dla niej co najlepsze ;) w tym roku podaruje jej kwiaty :) bransoletkę i jakąś fajną książkę ale jaką to dopiero się zastanowię :) Wam mogę polecić np. książki z samorozwoju :) http://bonito.pl/l-1113-0-aktywnosc-fizyczna
By biedroska
#21503 Ja swojej mamie zapupiłąm prześliczne i zarazem bardzo wygodne buciki a zrcopedico http://www.arcopedico.pl/. Mam jest nimi po prostu zachwycona. A swój sklep maja na potażowej 43a w warszawie jakby ktoś planowal sie wybrac :)
By tipTOP
#21536 ja swojej mamie kupiłam zestaw fryzjerski ;p była bardzo zadowolona bo potrzebowała dobrych kosmetyków do włosów .
By Latrilla
#21542 Moja się strasznie ucieszyła z gruponu na pobyt w SPA :) mamy są zapracowane i zmęczone - odrobina relaksu dobrze im może zrobić :) no i ktoś tam już ładnie nam o mamę zadba :)
By mane
#23312 Na taką szczególną okazję dobrze jest mieć coś nadzwyczajnego coś od serca, coś co da jakąś wartość. Mam tu na myśli aparat do mierzenia ciśnienia, tak dokłądnie to np. ten http://haxe.pl/strona-glowna/produkty/c ... tml#1-opis fajny , daje dokładny pomiar i wykrywa nawet arytmię!