Dyskusje o prezentach dla taty
By brusak
#19328 Jeśli chodzi Ci o to żeby tata przestał lub ograniczył palenie to lepiej kup mu tabletki nikotynowe :P

By ivona
#20063 Ale nie każdy chce rzucać palenie, niektórzy to lubią ;) Osobiście polecam vaporizer , jest zdecydowanie lepszy od takiego taniego e-papierosa - przede wszystkim uniwersalny, można palić różnego rodzaju susz.
By wiolasa
#34710 E-papieros to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie, przede wszystkim jest dużo mniej szkodliwy od tych zwykłych jednak przed pierwszym zapaleniem polecam przeczytać wpis na blogu https://www.lipro.pl/blog/czy-juz-wiesz ... papierosa/ . Mi on bardzo pomógł zrozumieć całe działanie elektronicznego odpowiednika i też otworzył mi oczy na problem. Myślę, że warto się zapoznać z tym artykułem !
By Amanda
#35443 Jak już rzucić palenie to całkowicie, nawet e-papierosa nie używać. Najtrudniejsze są pierwsze dni po rzuceniu palenia, dlatego należy w tym czasie starać się spędzać wolny czas tam, gdzie palenie jest zabronione - w bibliotekach, muzeach, domach handlowych. Warto też wspomagac się w tym czasie tabletkami Tabex. Pomyśl o tym że palenie szkodzi zdrowi nie tylko tobie ale i innym wokół ciebie.
By mikalinka
#36487 Palenie to wg. mnie najgorszy z nałogów - ma bezpośredni wpływ na ludzi dookoła. Nie wiem jak sobie poradzić z rzuceniem palenia, bo nigdy nie byłam w podobnej sytuacji, ale kibicuję wszystkim rzucającym.