Jedyne miejsce w którym można dodawać reklamy sklepów.

By Agniesia35
#10620 Fajnym prezentem są też czekoladki z takich sklepów jak Chocolissimo czy Chocobox. Czekoladowy telegram to na prawdę wielka frajda. Ja ostatnio zamawiałam na urodziny mojej mamy i wyszło super!!! http://www.couporando.pl/kupony-rabatowe/chocobox - tutaj są rabaty, więc czasem można kupić takie rzeczy taniej! Opłaca się ;) A widok zadowolonej mamy - bezcenny.
By uder
#14885 bardzo fajne rzeczy i przede wszystkim oryginalne, świetnej jakości można znaleźć na aukcjach i ogłoszeniach z UK. Sama często zamawiam przez portal http://www.ogloszenia.informacje.co.uk/northampton , bardzo wygodny bo wszystko ma się pod ręką, i ogłoszenia związane z pracą i zakupy i wymiany i wiele innych. Polecam sobie zerknąć.
By Legion
#15120 Ja bardzo cenie sobie popołudnia przy filiżance aromatycznej herbaty, najlepiej lisciastej, odpowiednio zaparzonej. Taki Earl Grey: http://www.big-active.pl/herbata-czarna ... tkami-rozy z dodatkiem płatków róży dosłodzony konfiturą rożaną smakuje wspaniale. Dlatego uważam ze taki komplet byłby wspaniałym zestawem na niezobowiązujący prezent.