Dyskusje o prezentach dla znajomych, kolegów i koleżanek z pracy czy szkoły

By GreenTea
#7836 Uważam, że gadżety do pokoju są jednym z najbardziej trafionych i zadowalających prezentów jakie można kupić. Podczas ostatnich urodzin mojej znajomej postanowiłam zakupić lustro dekoracyjne do jej sypialni klasycznej, z którego była strasznie zadowolona. Teraz jej pokój wygląda jeszcze bardziej uroczo niż poprzednio, a ona może się cieszyć swoim odbiciem w lustrze podczas przymierzania ubrań.
By tamtaj
#9467 Super gadżetem będziefreesha - elektroniczna szisza. Świetny prezent dla palacza i niekonwencjonalny dla osoby nie palącej. Dzięki zastosowaniu niespotykanego dotąd systemu palenia, ilość e-dymu generowanego przez e-shishe jest absolutnie nieporównywalna z żadnym e-papierosem o standardowych wymiarach. Udzielamy pełnej gwarancji na baterie oraz ładowarkę, służymy też specjalistyczną pomocą w doborze zakupów. Serdecznie zapraszam na e-fajek.pl!
By Mili
#10202 Gadżetów do pokoju jest całe mnóstwo wystarczy wpisać w google aranżacja wnętrz inspiracje i wyskakuje cała masa pomysłów na dodatki do pokoju :) Ja uwielbiam przeglądać katalog Ikea bo mają tam naprawdę świetne rzeczy.
By SoniaK
#13195 A ja zauważyłam, ze teraz bardzo dobrym prezentem sa lampy ścienne. Widziałaś ile one mają wzorów? Czasami na pierwszy rzut oka nawet nie powiedziałabyś że to lampka. A można dobrać coś do indywidualnego stylu i oczekiwań. Może weź to pod uwage?