Dyskusje o prezentach dla znajomych, kolegów i koleżanek z pracy czy szkoły

By GreenTea
#14914 Ja myślę, że jednak zawsze najważniejszą częścią będą meble i to one nadają wyrazu całemu wnętrzu. Meble powinny być uniwersalne, eleganckie i praktyczne tak żeby można było dostosować do nich każdy rodzaj kolorów. Dokładnie tym kierowałam się przyglądając się meblom dla młodzieży na atbmeble.pl kiedy przerabiałam pokój mojego urwisa. Meble są wysokiej jakości, bardzo dobrze służą i można do nich bez problemu dobierać dekoracje i inne akcesoria.
By lilka91
#17248 Ja w pokoju mam pełno zdjęć i ciągle jest mi mało. Znalazłam ostatnio na http://galeriaram.pl/ ramy i antyramy. Chyba zamówię kilka na nowe zdjęcia. Pokój powienien być przytulny, urządzony z pasją :) Ja u siebie zdecydowanie mam wszystko to co lubię i co się dla mnie liczy.
By mirek86
#17316 Ja ostatnio widziałem ramki, antyramy itd na https://aluramy.pl/ Wybór jest bardzo duży a ceny przystępne. Myślę, że takie dekoracje do pokoju najlepiej kupować online. Wyjdzie znacznie taniej niż w normalnych sklepach. Sam mam w planach zakup kilku ram na obrazy ktore jakiś czas temu dostałem.
By Mili
#22669 Teraz jest sporo ciekawych rzeczy do pokoju dziecka trzeba tylko wiedzieć mniej więcej czego się szuka. Zastanów się czy ma to być obraz, lampka nocna, pościel, dywany czy inne tego typu rzeczy. Jeżeli doprecyzujesz wszystko będzie Ci łatwiej szukać. Wiem, że bardzo fajne dekoracje do pokoju dziecka można znaleźć u nich http://www.lamalu.pl/swiatlo i to w bardzo dobrych cenach. Zajrzyj sobie koniecznie :)
By Ondraszkiewicz
#24844 W każdym pokoju muszą znaleźć się jakieś roślinki. Ale jezeli jest to pokój faceta to może najbezpieczniejszą opcją będą sztuczne kwiaty doniczkowe :D Wiem, jak to wygląda z dbaniem o roślinki u mnie i takie kwiaty chyba byłyby najlepsze. A wcale źle nie wyglądają, pooglądajcie sobie je sami, a na pewno też widzieliście nie raz takie w różnych pubach czy restauracjach nawet