Jedyne miejsce w którym można dodawać reklamy sklepów.
By bella
#17207 jeżeli mowa o nadrukach i gadżetach to ja dorzucam od siebie http://www.sferakoszulek.pl/ gdzie można zakupić koszulki z nadrukiem na każdą okazję. Moim zdaniem jest to bardzo fajna opcja dla każdego kto nie ma pomysłu prezentu. Tania rzecz, śmieszna, idealny dodatek do prezentów większych ! Myślicie podobnie :)?

By Wily.pl
#18095 Ja z kolei mogę śmiało polecić naszą stronę www.Wily.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór monocykli jednokołowych w niższej cenie, to może być też znakomity pomysł na prezent.
By Marika23
#19057 Smartwatch, smartphone, tablet- w sumie teraz każde dziecko to ma. Smartwatch jest fajnym połączeniem zegarka, telefonu i gpsa. Zobacz: calmean.com/pl/gadzety-dla-dziecka-ktore-mu-sie-przydarza-czy-smartwatch-dla-dziecka-to-dobry-pomysl Jeśli dziecko go nie ma- możesz mu go kupić na prezent.
By JJRC.pl
#19520 Witam Wszystkich na forum. Tutaj w zasadzie można zgodzić się z powyższymi postami, jest cały szereg ciekawych gadżetów na prezent jak smartwatch, smartfon czy przede wszystkim drony, które każdemu zapewnią zdecydowanie najwięcej zabawy i radości,a do tego można je kupić w niższej cenie.
By JJRC.pl
#20946 Dlaczego uważasz, że dron to kosztowna rzecz na prezent? Moim zdaniem wręcz przeciwnie bo można wybrać tańszy i zarazem bardzo dobry model drona, nawet bez kamerki która potem dokupisz osobno. Wszystko zależy od sklepu w którym zamierzasz go kupić.
By adik356
#24001 Wszystko zależy od okazji, dla kawalera ten gadżet będzie idealny i Lovense Max .Na 18 to tym bardziej. Przynajmniej ma na czym potrenować. Zresztą życie trzeba brać garściami i z luzem.