Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By Dijon21
#36637 Jakie według Was są najlepsze gadżety reklamowe dla firmy? Mam już ulotki oraz długopisy, ale chciałabym jeszcze coś do tej oferty dodać, żeby móc rozdawać klientom chociaż takie niewielkie upominki. Pomyślałam, że może fajną opcją byłyby smycze reklamowe (np. www.reklamowesmycze.net.pl). Co o tym sądzicie? Lubie dostawać takie drobiazgi od różnych firm? Zwracacie na nie uwagę?

By Pineapple
#37548 Każda firma jest inna więc do każdej firmy sprawdzą się trochę inne gadżety. Ale na pewno warto stawiać na oryginalność. Zobacz sobie jaki wybór mają na http://www.izisport.pl/ - oni robią dobrej jakości te gadżety, na to można poprosić o nadruki i spersonalizować te gadżety.
By nala1
#38431 No tak , jeśli uczestniczycie w wystawach, eventach itp, to gadżety reklamowe są niezbędne.Zresztą wydaje mi się ,że na co dzień gadżety typu wizytówki, długopisy czy kalendarze są także wskazane. Jeśli chodzi o targi czy wystawy to tutaj trzeba się już lepiej przygotować bo trzeba przygotować stoisko - czyli miejsce , gdzie z klientami można będzie porozmawiać i się zaprezentować - to musi wyglądać dobrze.W tej firmie - https://www.retio.pl/ zaopatrzyliśmy się w ścianki i inne niezbędne rzeczy do uczestnictwa w targach .Wypadliśmy rewelacyjnie - ale targi to inewestycja na długie lata.
By stejsi
#39048 Istotną sprawą w temacie gadżetów jest to aby były one jak najbardziej solidne, dlatego dobór odpowiedniej firmy, która się tym zajmie jest bardo ważne. Moja firma chce postawić na nich https://www.patersdesign.pl/3/gadzety-reklamowe.html bo mają spore doświadczenie w temacie a do tego miałam okazję widzieć ich solidne gadżety.