Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By boddekk
#16131 Szukacie ładnego garnituru na wesele ? Jeśli TAK ! To możecie takowy garnitur na wesele kupić w tym wyśmienitym modnymi sklepie internetowym, gdzie znajdziecie garnitury najwyższej jakości, bardzo modne garnitury !

By Aini
#18405 Dobrze byłoby kupić taki porządny garnitur, który potem może się sprawdzić na innych uroczystościach
By barto776
#26371 Możesz go lubić lub nie ale garnitur to najbardziej męskie ubranie jakie stworzył człowiek. Dlatego kiedy już przyjdzie Ci zdecydować o jego wyborze, zrób to dobrze i zwróć uwagę na kilka istotnych elementów. Ze swojej strony chcialbym polecic garnitury na miarę.
By wiolasa
#29272 Facetowi jest prościej ubrać się na taką okazję jak wesele... Niezależnie od pory roku po prostu ubierze sobie garnitur i no, to wystarczy. A kobieta ma się w tej kwestii znacznie trudniej. Na szczęście ostatnio udało mi się trafić w internecie na bardzo fajny artykuł na stronie https://blog.ebutik.pl/sukienka-na-wesele-na-jesieni/ , który pokazał mi, że można wymyślić wciąż sporo ciekawych stylizacji na jesienne wesele :)
By aleksandra12
#29555 Sprawdzaliście już na stronie http://www.wesele.com.pl ? Myślę, że warto tam zajrzeć. Ja sama podczas organizacji własnego ślubu i wesela, bardzo czesto zaglądałam na tą stronę. To kopalnia wiedzy oraz inspiracji. Może zacikawią was aktualne tredny w modzie ślubej dla mężczyzn?