Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By Mekintosz
#8233 Na upartego mozna też zamawiać pojedynczo no ale widać, że nie jest to opłacalne jeżeli chce się skompletować cały zestaw. Jak w normalnym sklepie- im więcej kupujesz jednorazowo, tym więcej możesz oczekiwać.

By giftforme
#8238 Mekintosz, zdecydowałeś coś? Widziałam ostatnio taką stronkę gdzie można zamówić na prezent jakieś ekstremalne doświadczenia, przygody, jak skok ze spadochronem. No ale to chyba raczej nie dla dziadków;)
By Mekintosz
#8239 Na dzień dzisiejszy skombinowałem dwóch wnuków, którzy się dorzucają do zestawu premium lux (tak, tak wiem że jest drogi). Stwierdziliśmy, że nie będziemy się bawić w pojedyncze naczynia albo pościel, tylko od razu polecimy z grubej rury. Myślę, że w poniedziałek powinno dojść, jak przyjdzie to dam znać.
By giftforme
#8246 No to fajnie. Napisz jak reakcja. To wszystko zależy od człowieka bo moja babcia to pewnie by się jednak wkurzyła za cenę. A zadowolenie by zasadniczo ukryła;)
By Mekintosz
#8248 Ale zaskoczenie! Zestaw Welmax premium lux jest już u mnie. Szybka przesyłka kurirem, bardzo miły kontakt w sklepie. Dzisiaj pierwsze gotowanie! Generalnie na pierwszy rzut oka garnki świetnie wykonane, widać że faktycznie 5 groszy dołożył włoski stylista. Więcej relacji po gotowaniu, tylko zastanawiam się, co zrobić na pierwszy ogień? Może jakaś pieczeń? Jaram się nieziemsko:)
By giftforme
#8249 Koniecznie coś zdrowego i z pełnym wykorzystaniem możliwości czyli pieczeń jest ok ale do tego jakieś młode ziemniaki na parze i grilowane papryczki;)
By majko
#8291 Nie narzekam na garnki, dobrze się gotuje są wytrzymałe, nie niszczą się ogólnie jestem na tak ale wiem, że są jeszcze lepsze!!
By MataHari
#12533 Moja mama ma zestaw garnków welmax- dokładnie zestaw premium plus- ma chyba najwięcej elementów. Ma go chyba 4 lub 5 lat już i jest bardzo zadowolona. Ja miałam okazję kilka razy pogotować w nich i naprawdę aż się nie chce wracać do swoich garów. bardzo wygodne- uchwyty się nie nagrzewają, nic się nie przypala, każde naczynie ma w pokrywce termometr- warto kupić- welmax to solidna firma.