Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By Mekintosz
#8160 Witajcie, potrzebuję porady od kogoś kto używa garnków Welmax-a. Opinie z tego co widzę są w necie podzielone, wiadomo, że odstrasza cena, innych z kolei przyciąga jakość. Prezent miałby być łączony, tj. zestaw dla babci i dziadka - oboje lubią gotować a chwilowo mam więcej kasy to chciałbym im raz w życiu coś porządnego kupić.

By giftforme
#8180 Jeżeli chodzi o garnki z Welmax opinie mam taką, że cena jest za wysoka ale są eleganckie i faktycznie gotując mam wrażenie, że mam do czynienia z czymś wykonanym porządnie, solidnie.A to teraz rzadkość. Jestem jednak pewna, że można znaleźć coś niekoniecznie taniego ale w znacznie niższej cenie co będzie równie porządne. Ja nie żałuję tej wydanej kasy bo szukanie i porównywanie ofert nie należy do największych przyjemności a w końcu na coś się i tak trzeba zdecydować.Kupisz im taki zestaw to powinni być zadowoleni.
By Mekintosz
#8196 A powiedz mi, co dokładnie masz? Zestaw czy pojedyncze sztuki bo widzę na stronie że można kupić osobno?
By giftforme
#8198 Mam patelnię grillową oraz duży i mniejszy garnek. Niestety nie mam całego kompletu:/ Z tym, że do minimalistek nie należę i uważam, że jak już cały to największy by testować wszelkie możliwości. A na ten niestety mnie nie stać;)
By Mekintosz
#8199 Nie no, na takie testy to mi szkoda pieniędzy. Samej patelni nie kupię bo chyba to akurat nienajlepszy pomysł na prezent, muszę w wolnej chwili policzyć czy się opłaca kupować pojedynczo
By giftforme
#8204 A na ich stronie są w ogóle ceny pojedynczych naczyń?Weszłam z ciekawości i widziałam tylko ceny kompletów.
By Mekintosz
#8207 Pojedyncze są - wchodzisz w ofertę i tam masz w zakładce obok kompletów. Z tego co wiem, to dobrze sprzedaje się patelnia grilowa i multiwar, dużo pozytywnych opinii mają
By giftforme
#8214 Widzę tam co prawda opis naczyń ale nie ich ceny.Może nie widzę a byłam ciekawa tego przeliczenia bo swoje kupowałam już dość dawno.Swoją drogą opisy też są tam dość niekompletne. A kilka rzeczy bym sobie przypomniała z tego co mówili mi kiedyś na prezentacji...
By Mekintosz
#8224 Po prawej stronie jest zakładka do sklepu - na głownej jest tylko prezentacja produktów. Klikasz w sklepie na produkty i pojawiają się ceny:)