Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By sasza
#22595 Ja najczęściej robię zakupy w internecie. Dużo łatwiej zamówić, a w razie czego także oddać. Niedawno znalazłam świetną stronę z damskimi ubraniami: http://lalune.com.pl/. Warto rzucić okiem na ich propozycje. Moim zdaniem są one warte uwagi.

By zatroskanaja
#22745 To zależy czego akurat szukam. Ale ostatnio szukałam drapaka dla kota i dotarłam tu http://zwierzakowo.pl/sklep/drapaki-dla-kotow.html Bardzo duża propozycja drapaków o całkiem przyzwoitych cenach. Teraz tylko muszę spytać wnuczkę jaki wybiera, bo to w sumie ona wymyśliła sobie ten prezent.
By DiegoGG
#24430 Robiąc zakupy online trzeba uważać, żeby robić je w sklepach sprawdzonych, szczególnie jeżeli chodzi o płatność. Dobre sklepy posługują się takimi platformami - http://www.bluemedia.pl/ . Warto właśnie to też brać pod uwagę przy zakupach.
By viralx
#24436 Takie standardowe to wiadomo, że stacjonarnie ale ostatnio np. ze sklepu http://www.horeca-24.pl zamówiłem kuchnię gastronomiczną do mojej dzialalności ktora prowadze i szczerze to polecam bo wysylka ekspresowa i rzecz jasna nic w transporcie nie zostalo uszkodzone ;)