Dyskusje o prezentach na wieczór kawalerski

By andrej33
#9390 Witaj. Mnie się osobiście podoba w new orleans gentelman's. Obsługa, aranżacja lokalu, ceny, komfort – wszystko tutaj na duży plus. Miałem okazję organizować tutaj wielu kumplom wieczory kawalerskie (polecam ich pakiet standard) także mam ten lokal sprawdzony:-) Obejrzyj sobie na stronie www.neworleans.pl galerie zdjęć, to da Ci lepszy ogląd co i jak. Pozdro!
By MarekOz
#13910 Wieczór kawalerski mojego kumpla to był wyjazd kawalerski do stolicy na weekend. Wcześniej mieliśmy wszystko zaplanowane. Nie znam Warszawy jakoś dobrze, ale mogę napisać o hotelu Rialto. Właśnie tam zatrzymaliśmy się ponieważ mój kumpel to typ eleganckiego gościa z klasą. WIęc byle hotel nie wchodził w grę a na dodatek ten był jeszcze w innym stylu niż cała reszta hoteli (5 gwiazdkowych) w Warszawie. Mieliśmy tam before party potem poszliśmy do klubu którego nazwy nie pamiętam, ale nie daleko Wilczej gdzie jest Rialto. Pom ysł z noclegiem był trafiony ponieważ każdy z kumpli mógł się wyluzować i nie potrzebowaliśmy kierowcy :)
By pawel54
biedroska napisał(a):Coś mi się obiło o uszy, że(escape room) planuje organizować kawalerskie u siebie - przynajmniej oryginalny pomysł ;)

Takich obiektów w rodzaju escape room w Warszawie jest kilka np. http://wrongroom.pl/ ale nie jestem pewien, czy organizują one takie wieczory.
By sandra111
#15749 Organizując wieczór kawalerski zwróćcie uwagę na kartę dań. Nie zamawiajcie dań ciężko strawnych. Bo na drugi dzień będą wam potrzebne tabletki na ból brzucha. Ja się tak załatwiłam zamawiając danie z grzybami. Oj na drugi dzień nie było wesoło.
By Aini
#17093 U mnie znajomi, z tego co słyszałam postanowili urządzić kawalerski wyjazd w góry, żeby nie siedzieć w miejscu i spędzić jakoś ciekawie czas. Jak dla mnie całkiem spoko pomysł. Zdecydowali się na kawalerski paintball tutaj: bcamp.pl/paintball/. Jak dla mnie to dość oryginalny i ciekawy pomysł na spędzenie czasu wolnego, a także na wieczór czy też weekend właśnie na taką imprezę. Po co siedzieć w klubie i się upijać, jak można trochę poszaleć?