Dyskusje o prezentach dla znajomych, kolegów i koleżanek z pracy czy szkoły
By anika82
#33950 Wiadomo, gry planszowe są najlepsze. Karciane też są całkiem, całkiem. Obecnie gramy w te zrobione przez nas własnoręcznie dwa lata temu i jesteśmy zachwyceni.

By sasza
#34579 Wybór gier planszowych i karcianych jest bardzo duży, a graliście kiedykolwiek w karty Pokemon? Jest to karciana gra kolekcjonerska. Potrzebujecie przede wszystkim kart, na przykład takiej talii: https://www.gryplanszowe-basanti.pl/pokemon/4415-pokemon-sm7-celestial-storm-theme-deck-hydro-fury-swampert.html. W końcu od czegoś trzeba zacząć.
By DeadMan
#36728 Jeśli liczycie na jakieś lepsze gry planszowe, które sprawdzą się zarówno w przypadku dzieci, jak i dorosłych, to polecić Wam mogę sklep Arena Gry (tu jest link do planszówek https://arenagry.pl/121-gry-planszowe). Wybór różnych gier robi ogromne wrażenie. Zaznaczę jeszcze tylko, że możecie u nich kupić (a nawet sprzedać) gierki również na konsolę, albo komputer. ;)
By bindison
#36746 Powiem Wam szczerze, że kiedyś również sięgałem głównie po gry planszowe, ale jakiś czas temu bardzo spodobały mi się gry online. Teraz gdy tylko mam wolną chwilkę to uruchamiam laptopa. Wczoraj natknąłem się na stronkę: https://world-games.pl/ wydaje mi się, że mają kilka naprawdę niezłych propozycji dla graczy.
By daria28
#36769 Graliście w Prawo Dżungli? Super zabawa tylko najlepiej uważać na swoje nadgarstki i paznokcie. :D
By Arek9
#37264 Gra planszowa to świetny pomysł na prezent dla dziecka. Z pewnością będzie to dla niego bardzo rozwijające i interesującej, a rywalizacja z rodziną dostarczy wszystkim znakomitej zabawy. My co roku pod choinkę staramy się kupować właśnie takie prezent i co roku mamy przy tym mnóstwo zabawy! Trafiłem ostatnio nawet na świetny artykuł o grach edukacyjnych dla dzieci https://cobi.pl/blog/art,126,gry-edukacyjne-dla-najmlodszych.html. Myślę, że warto zobaczyć!