Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By marzenasznur
#24125 Tutaj: http://www.gazetawroclawska.pl/styl-zyc ... ,12438538/ jest świetny tekst o tym, jak rozwijają się gry. Tryb multiplayer to mistrzostwo świata. Nic nie cieszy tak, jak dokopanie komuś w Fifę. To istna rewelacja! Naprawdę bardzo mi się podoba to wszystko. Koniecznie poczytajcie o tym, jak to wszystko się rozwijało. Kiedyś najważniejszy był tryb główny, singleplayer. Dzisiaj? Najfajniejsze jest to, że możemy grać z innymi ludźmi, którzy poza monitorem są dokładnie tacy sami, jak my. To daje naprawdę fajne uczucie i polecam się z tym zapoznać :)

By onamiki
#24148 Co fakt, to fakt, gry multi są teraz coraz popularniejsze bo jednak masz interakcję i nigdy nie wiem jak zachowa się ten ktoś. Sztuczna inteligencja choć coraz lepsza, nie dorównuje jeszcze żywej osobie ;)
Ale też nie ma co lekceważyć gier singleplayer! Ja ostatnio sprawiłam sobie CENEGA Dishonored 2 na PC i nie mogę się odkleić. Fabuła jest powalająca, cały czas coś się dzieje, nie ma czasu na nudę. A przy tym grafika powala na kolana. Naprawdę polecam każdemu :mrgreen:
By Golderniejak
#26300 Taak, ja tez uwielbiam fifę, a odkąd wyszła ta nowa FIFA 18 na komputer to gramy w nią prawie za każdym razem, jak przyjdą do nas znajomi. Niby nie różni się bardzo od poprzedniej, chociaż ja zamówiłam tutaj na ceneo: https://www.ceneo.pl/oferty/fifa-18 także stwierdziłam, że nie przepłacę, a nie odpuszczę sobie pogrania w nową wersję. Fajny artykuł, faktycznie jest tak jak piszesz, dla mnie też najfajniejsza w grach jest własnie taka zdrowa rywalizacja.