Dyskusje o prezentach pod choinkę 24 grudzień
By Klaudiusz
#18479 Lubie byc przewrotny i przekorny w trakcie obdarowywania prezentami. MOja dziewczyna smieje sie ze mam metodyke dawania prezentow. tak wiec co trzy lata dostaje to samo bo kolejno jednego roku kosmetyki, drugiego ubranie, trzeciego bielizne. w tym roku twierdzi ze dostanie kosmetyki. nie chce jej "zasmucic" wiec kosmetyki beda, ale pomyslalem zeby pod choinka znalazla sie jeszcze jedna paczuszka. kiedy juz wszyscy dostana swoje prerzenty, zostanie ta jedna, jedyna i wtedy okaze sie ze to dla niej. generalnie to taki powrot do przeszlosci bo kiedys juz podarowalem jej gwiazde i byla zachwycona, ale pozniej nasze losy tak sie potoczyly ze z narzeczonej stala sie eks, dluuuga historia. nieistotne, wazne, ze teraz jestesmy razem i chcicallbym pokazac ze pamietam to jak byla zachwycona prezentem itp. i ze jestem sentymentalny planuje aby w karrtonie znalazla sie gwiazda z kingdom of universe, ktorej nadam nazwe- zostaniesz moja zona? jak myslicie czy to dobry pomysl? oczywiscie te dokumenty beda w pieknej ramce, a ta z kolei w kartonie ktory bedzie wypelniony malenkimi gwiazdeczkami- jeszcze nie wiem czy brokatowymi czy papierowymi. podoba sie wam ten ponmysl?