Dyskusje o prezentach dla kobiet
By barto776
#36281 Mój znajomy polecił mi strone http://www.akademiafotografii.pl, gdzie znajdziecie najlepsza w Polsce szkołe fotografii. Zajęcia prowadzą profesjonalisci w swoim fachu, a pracownie są wyposażone w nowoczesny sprzet. Dzieki czemu mozna sie tam naprawde wiele nauczyc.

By Adka
#36295 Warto spełniać swoje marzenia ;)
By johny5a
#36480 Moje hobby to czytanie książek, zawsze tak już chyba zostanie
By mondrala
#36481 Co do spędzania wolnego czasu to ja bardzo lubie czytać jak już ktoś wyżej wspomniał :) Jest to bardzo fajny sposób na spędzanie wieczorów, jednak mam problem z tym co robic z przeczytanymi już książkami, ponieważ jest ich juz całkiem sporo i nie mam gdzie odkładać nowych, Chyba skorzystam z oferty tego skupu https://www.skupksiazek.pl/ Moja koleżanka bibliotekarka mi poleciła tak załatwić sprawę, ponieważ wystawianie pojedynczych aukcji zabiło by cały mój wolny czas.
By kejti
#36529 Może gra rzutki? Wydaje mi się, że to świetna zabawa dla całej rodziny. Wystarczy kupić elektroniczną tarczę i rzutki - i można zaczynać Na pewno Wam się spodoba.
By ferox
#36621 Ja ostatnio traafiłem na serwis - https://ligatyperow.xyz. Jeżeli ktoś pasjonuje się piłką to z pewnością mu się on spodoba. Można spędzić w tym serwisie obstawiać mecze (jednak bez żadnego wkładu własnego) i wygrywaąć nagrody.