Dyskusje o prezentach pod choinkę 24 grudzień

By lilka91
#13731 Do świąt jeszcze daleko ale ja juz odkładam kasę i szukam ciekawych prezentów.
Chcę aby w tym roku prezenty świątecznebyły idealnie dobrane do moich najbliższych a nie tak ja w zeszłym roku na odczepnego byle coś kupić. Mamie chciałabym podarować dużą torebkę hand made. Siostrze wymarzone perfumy a szwagierce kapelusz. Problem mam z męską częścią rodziny ale mam jeszcze trochę czasu by cos wymyślić.
By sandra111
#13803 Prezenty świątecznie nie tylko dla mamy ale i dla całej rodzinki będę kupować na tej stronie http://prezenty-swiateczne.art-madam.pl/ Załatwię wszystkich za jednym zamachem i uniknę biegania po sklepach. Musze tylko dokładnie powybierać co dla kogo i problem z głowy.
By SoniaK
#14321 Prezenty świąteczne warto kupić trochę wcześniej by nie szukać później na ostatnią chwile. Zastanawiamy sie z siostrą co kupić mamie. Wcześniej dostawała jakieś perfumy, czy ciuchy ale w tym roku chyba bardziej postawimy na biżuterie. Wspominała że brakuje jej kolczyków do sukienki więc pewnie na tym się skupimy. Wstępnie udało mi się tu http://www.kuzniasrebra.pl/ , znaleźć kilka ciekawych wzorów kolczyków.Musimy teraz z siostrą zdecydować się na jeden wzór.
By Refan-lublin.pl
#14526 Może jedne z dobrych,markowych perfum przypadną mamie do gustu? Gwiazdka oraz święta to bardzo dobra okazja właśnie na taki praktyczny prezent,nie uważasz? Zapraszamy do naszej perfumerii Refan,chętnie pomożemy znaleźć wymarzony zapach:)