Dyskusje o prezentach dla kobiet
By Dragen
#23605 Witam. Poszukuję prezentu dla dziewczyny. Napiszę kilka słów o niej. Studentka lat 23, którą bardzo ciężko czymkolwiek zaskoczyć. Bukiet kwiatów nie jest w stanie ją zaskoczyć :) Nie lubi złota, słodyczy. Jeszcze nie udało mi się ją zaskoczyć. Gdy coś powiedziałem, zrobiłem czy jej podarowałem zawsze się tego spodziewała. Co polecacie? Jakiś wyjątkowy prezent? Czy może jakiś pomysł na spotkanie, na miejsce?

By aleksandra12
#23729 Skoro twierdzisz, że trudno zaskoczyć Twoją dziewczynę to może pomyślisz nad fotoalbumem dla niej? Taki album możesz sam stworzyć tutaj https://www.cewe-fotoksiazka.pl/fotoalbum.html - zamieść tam wasze wspólne zdjęcia, najlepsze momenty, dodaj jakieś miłosne cytaty, spersonalizuj ten album. Dodatkowo sam możesz wybrać wielkość albumu. Jestem przekonana, że akurat takiego prezentu Twoja dziewczyna się nie spodziewa.
By dziewczyna0592
#23874 Ja byłam zaskoczona jak dostałam od swojego chłopaka fotoobraz wykonany na podstawie naszego zdjęcia z wakacji :) wie jaka jestem sentymentalna i jak bardzo lubię takie rzeczy :) więc mogę na pewno Wam polecić http://fotoobrazyinfo.pl/ bo wiem, że tam akurat zamawiał mój prezent :)
By ekspresja
#24288 Może kup jej jakieś fajne kosmetyki? Na przykład cienie do powie jesli lubi się malować. Takie paletki sie przydają dziewczyną :) ja mam fajne mineralne - Alilla, są hipoalergiczne więc nie uczulają a do tego sa bardzo trwałe