Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Rildel
#22851 Co do kosztów wysyłek to nie bardzo sie orientuję, ale jeśli chciałbyś na przykład zmniejszyć koszty produkcji w swojej firmie to na pewno pomogą Ci narzędzia lean management. Dzięki nim znacznie usprawnisz procesy produkcyjne, a to bardzo ważne jeśli chcesz aby Twoja firma generowała większy przychód!

By monina22
#26449 Najłatwiej własnie znaleźć sobie odpowiedniego kuriera. Tak możecie szybko i sprawnie zmniejszyć koszta wysyłek, a te są szzczególnie ważne przy prowadzeniu swojej firmy. Na stronie firmy PogotowiePaczkowe.pl https://www.pogotowiepaczkowe.pl/ możecie sprawdzić sobie wycenę każdej paczki, którą chcecie wysłać. A myślę, że warto zapoznać sie z ich cenami szczególnie gdy chcecie wysłać części samochodowe, albo też paczki niestandardowe jak rower albo i nawet skuter
By bierendaa
#26562 Może po prostu znaleźć innego kuriera? Nie ma co też na siłę trzymać się jednej firmy jeżeli czujecie, że płacicie za dużo. Popróbujcie znaleźć lepsze oferty przez brokerów kurierskich jak np. firma Ebox24. Na ich stronie https://www.ebox24.pl/ile-kosztuje-wysy ... erem-fedex również poczytacie o specyfikacji przesyłek paletowych i innych ponadgabarytowych
By nboss
#30075 Może warto podpisać z jakąś firmą, która świadczy usługi kurierskie. Z tego co wiem właśnie w takich momentach usługa jest znacznie tańsza. Kurierów jest dużo, ale mnie do głowy przychodzi tylko kurier gls https://www.brokerkurier.pl/kurier-gls to podobno oni mają najlepsze oferty wysyłek międzynarodowych a na tej stronie masz również integrację z allegro, w razie jakby była Ci potrzebna.
By Bella89
#30232 Super biznes, a może warto byłoby utworzyć też swoją stronę i wprowadzić, któryś z systemów płatności jakie oferuje przykładowo spółka CashBill tutaj ? Myślę, że to byłby najszybszy sposób na zarobienie dobrych pieniędzy. Klienci szybko mogliby realizować u Ciebie zamówienia, a przelewy niemalże natychmiast byłby księgowane u Ciebie.