Dyskusje o prezentach pod choinkę 24 grudzień
By mandolinka
#9350 Chyba nie było jeszcze takiego dobrego prezentu. Chociaż teraz sama namawiam innych na jakis wyjatkowy współny prezent. Udało mi sie znaleźć tutaj http://www.aquariusspa.pl/pl/oferta-spe ... -kolobrzeg taki fajny pakiet dla dzieci o dorosłych. Maluchy zobaczyły by prawdziwego renifera i spedziły czas z animatorem a ja mogłabym się w spokoju relaksowac.

By tosiaczek
#9743 najlepszy prezent? na urodziny a nie gwiazdkę to było nowe mieszkanie od taty i samochód od mamy na ukonczenie studiów :) naprawdę to prezenty które się pamięta do konca życia.. a z mniejszych rzeczy to na pewno biżuteria od męża ... uwielbiam fioletowe perły i białe złoto i to zazwyczaj od niego dostaje :) ja w tym roku chce mamie kupic też coś fajnego do jej nowej sypialni :)pomyślałam o takim czymś http://homearoma.pl/pl/p/Simplia/302 porpyla to zapaszek który się wlewa, niektóre z nich świecą też jak lampka takim delikatnym światłem :) fajny bajer :)
By Lovrin_pl
#9763 Każdy prezent jaki otrzymujemy na gwiazdkę czy Mikołaja powinien być dla nas wyjątkowy bo świadczy to o geście,pamięci wobec nas przez inne osoby. Nie potrafię wyróżnić takiego jednego,najlepszego jaki dostała,bardzo lubię biżuterię więc to prezenty zapamiętałam w szczególności.

www.Lovrin.pl