Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By sasza
#27478 Uważam, że komputerów gotowych dostępnych na rynku jest tak dużo, że nie ma potrzeby zamawiać komputera składanego. Polecam zajrzeć na stronę http://www.komputerekspert24.pl, gdzie znajdziecie wiele wskazówek, które mogą pomóc przy wyborze odpowiedniego modelu. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

By felak
#27492 Gdzie najlepiej kupić dobrego laptopa? I ile trzeba wydać, aby był on wydajny chociaż w miarę? Na https://jaki-komputer.pl/gdzie-kupic-komputer/ coś o tym czytałem, ale sam nie wiem na co się teraz zdecydować. Może jest tu jakiś informatyk który mi coś doradzi?
By dorianagrey
#27603 To zależy jaki konkretnie potrzebujesz. Jeżeli bez specjalnych bajerów, to nawet używane są czasami w dobrej cenie. No i nie trzeba się niczym przejmować. A firmy, które składają ile biorą za kompa dobrego do projektowania graficznego?
By mondrala
#28955 Ja tam wole laptopy są dla mnie wygodniejsze mozna je zabierać ze sobą wszędzie . Ostatnio znalazłam ciekawą ofertę https://itnes.pl/notebooki-hp-probook-4 ... p33es.html Cieszy się ona dużą popularnością , marka Hp jest bardzo dobra jeśli chodzi o taki sprzęt . Polecam zapoznać się z ich ofertami.
By Kirssteen
#30774 Gotowy zdecydowanie. Zawsze możecie sobie w przyszłości i tak coś powymieniać według swoich uznać. Wiadomo, że z biegiem lat nasze komputery tracą na wartości, ale to nie świadczy o tym ze trzeba kupować nowy sprzęt. Ja planuje teraz fajny zakup nowego dysku SSD https://gigam.pl/content/dysk-ssd-860-p ... index.html ma znacznie poprawić szybkość i wydajność mojego komputera w pracy. Jak widać z takimi urządzeniami można sporo modyfikacji przeprowadzać :)
By FranczeskaWil
#30913 Jak dacie rade sami sobie złożyć to czemu nie ;D Ja jakbym się na tym znała bardzo dobrze to pewnie zamawiałabym pojedyncze czesci. Musi to wyjsc taniej. Już nawet oglądałam poszczególne podzespoły i akcesoria komputerowe w sklepie https://www.sferis.pl/kable-komputerowe-2169 ale kompletnie nie wiedziałabym jakby to złączyć w jedną całość :D