Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By olgaa884
#18452 Jeśli zależy ci na wysokiej wydajności, czy na niskiej cenie, to wybierz składany komputer - dobranie odpowiednich podzespołów i późniejsze złożenie ich w całość zajmuje jednak trochę czasu, ale moim zdaniem warto. Tutaj http://www.mamkomputer.info/skladamy-ko ... z-czesc-2/ masz poradnik jak wybrać odpowiedni zasilacz - są tam też poradniki do każdego podzespołu.
By ravioli09
#19274 Zależy w sumie jakie masz wymagania co do komputera. Bo możesz go poskladać jeśli chcesz czegoś konkretnego, albo możesz kupić gotowca. Myślę, że warto by tutaj skorzystać z porady fachowców z redicreo. Mają w krakowie serwis komputerowy, ale wiem też, że składają sprzęt. Na pewno Ci pomogą, odezwij sie do nich.
By Mardeen
#19650 Myślę, że składany komputer jest lepszy. Sam taki mam. Wtedy składasz komputer tak, jak Ci pasuje i na ile pozwala Ci budżet. A najlepiej to w ogóle skontaktować to ze specjalistami. Zapytaj w redicreo, bo wiem, że skladają komputery. Wybiorą Ci coś dobrego.
By Marika23
#20313 Na początku musisz określić do czego potrzebujesz tego komputera. Jeśli chcesz na nim grać, potrzebujesz wydajnego komputera. W takim przypadku najlepiej samemu złożyć komputer. Szukasz wydajnego procesora, np: https://www.morele.net/procesor-amd-ryzen-7-1700-3ghz-yd1700bbaebox-976368/ , porzucasz sobie dyski i karty i masz sprzęt, który obsłuży nawet nowe gry.