Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów

By Kinga28
#5419 Prezent biznesowy dla mężczyzny i to w dodatku oryginalny to z pewnością voucher na przejażdżkę sportowym samochodem po torze wyścigowym. I to w dodatku można wybrać auto Formuły 3 czy Porsche, Lamborghini czy Audi. Jest to elegancji prezent, który dana osoba może wykorzystać wedle swojego uznania. taką ofertę ma www.devil-cars.pl
By melka
#8388 Taki prezent musi być elegancki nie może to być byle gadżet, który od razu zdenerwuje klienta:) zawsze "modne" będą kalendarze książkowe, w pięknej oprawie, które oczywiście są solidnie wykonane. Sporo osób używa takich kalendarzy bo wiele ułatwiają, można zrobić sobie notatki na dany dzień, wszystko w jednym miejscu a nie na tysiącu samoprzylepnych karteczek. Ja zamawiałam takie kalendarze kiedyś na http://www.lucrum.pl/kalendarze-ksiazkowe.html zamówienie zostało szybko zrealizowane, a mam nadzieję klienci byli zadowoleni:)
By majko
#8437 Może zaproś swoich partnerów biznezsowych na wyjazd: http://www.wyjazdygrupowe.pl/strona-glowna.html wspólna integracja zawsze przynosi dobre korzyści-przy luźnej atmosferze łatwiej dogadywać biznesy lub analizować nowe pomysły. Pomysł jest inny a kto nie lubi zwiedzać czy spędzać czas w inny sposób niz wszyscy inni?