Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By kate_ti
#9439 Witam,
Moim zdaniem prezent powinien być po pierwsze estetyczny, a po drugie dostępny dla więcej niż jednej osoby, aby wieść o dobrym geście ze strony partnera biznesowego rozeszła się po całej firmie :D. My dostaliśmy kiedyś od klienta dla naszej firmy kosze prezentowe z http://takeafruit.pl/. Pomysł bardzo fajny, bo prezes ustawił go na korytarzu i każdy mógł się częstować :)

By majolka
#14251 Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu biznesowego, to sprawdź:

http://experiago.pl/prezenty-premium/

Eleganckie prezenty w wyjątkowym stylu.
Osoba obdarowana sama wybiera upominek idealny dla siebie z katalogu, który dostaje wraz z pięknym pudełkiem prezentowym. Nie ma więc szansy, że wręczysz kolejny niechciany portfel, albo skórzany terminarz, z którego i tak nie skorzysta. Od teraz każdy prezent będzie trafiony ;)
By Perios.pl
#15152 Fajnym i zarazem dobrym prezentem biznesowym,będzie elegancki zegarek,a tak sie składa że na stronie Perios.pl znajdziecie ich szeroki wybór w rozsądnych cenach,warto zerknąć.
By Karinka
#15214 Zależy jak branża. Ja mam np. znajomego prawnika, któremu zamówiłem taką togę radcowską: http://estili-togi.pl/kategoria-produktu/radcowskie Prezent bardzo mu się spodobał i przypadł mu do gustu... cieszył się, bo do tej pory zamawiał togi u krawca co zajmowało mu znacznie więcej czasu...
By Perios.pl
#15371 A czy zegarek lub elegancki,stylowy portfel nie może być również ciekawym pomysłem na prezent biznesowy ? Bo moim zdaniem jak najbardziej tak,a jeżeli szukacie ciekawych modeli to warto zerknąć na www.Perios.pl
By MareczekPL
#15515 Klasyczny a zarazem bardzo wyjątkowy i dodatkowo z możliwością własnej personalizacji produktu. Takim produktem jest drewniana obudowa na każdy model telefonu. Marka http://www.woodwoo.pl/ przygotowuje takie cuda dla swoich klientów. Dlatego jeżeli szukasz czegoś wyjątkowego na prezent biznesowy to taka obudowa jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.