Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By aguś1
#24769 Najlepsze są najprostsze rozwiązania. Na pewno takie kosze prezentowe https://www.nobilia.pl/kosze-upominkowe ... rezentowe/ świetnie się sprawdzą. Są praktyczne, ponieważ można je wręczyć każdemu. Poza tym składają się z wielu różnych produktów, więc każdy znajdzie tam coś dla siebie.

By stejsi
#25147 Zgadzam się z moimi przedmówcami, ciekawym prezentem napewno bedzie impreza integracyjna. Taką opcje znalazłam u nich https://virtualhouse.pl/ Sama zastanawiam się nad taka opcja u siebie w firmie, mój wspólnik nie długo ma urodziny i z tej okazji myślę aby zrobić imprezę integracyjną.
By DeadMan
#25600 Takie prezenty mogą okazać się naprawdę bardzo trafnymi. Ja osobiście kupowałem na święta różne biznes gadżety w sklepie Szlachetny Smak. Mają do zaoferowania przeróżne artykuły, które dzięki pięknym opakowaniom idealnie nadają się dla kogoś w ramach prezentu. Mnie najbardziej z takich biznesowych prezentów podobają się przede wszystkim kasetki z herbatą - naprawdę pomysłowe. ;)
By marina
#26908 Nie wiem czy aktówka to dobry pomysł na prezent. Kazdy ma inny gust i niekoniecznie musi mu sie taka aktówka podobac.
Z kolei podarowanie pióra jest niesamowicie wprost oklepane i nie wiem czy danej osobie by się to podobało. Pewnie takie pióro trafiłoby do szuflady i nie byłoby używane....

W prezencie biznesowym proponowalbym podarowanie dobrego alkoholu w zestawie z innymi smakołykami
http://konferencje24h.pl/art-jaki-alkoh ... -,976.html
Obrazek